Cumartesi, Ocak 21, 2023

Boğaz'ın Yargıçları'ndan Beykoz halkına çağrı


Boğazın Yargıçları tribün grubu liderleri Ogün Koç ve Sertan Yıldız'dan Beykoz halkına çağrı...


Ogün Koç ve Sertan Yıldız  Yaptığı Açıklamada şu ifadeleriş kullandı:

"Hepimizin Bildiği Üzere Takımımız Geçen Sezon Talihsiz Bir Şekilde BAL Liginden Süper Amatör Lig'e Düşmüştür. Bu Durum Beykozspor Sevdalılarını Derinden Üzmüştür. Ama Yönetim Kurulumuz Bu Semtin Yerinin Bu Lig Olmadığını Hatta BAL Ligi Bile Olmadığını Düşünerek Sağolsunlar Ciddi Bir Kadro Kurup Tekrar BAL Ligini Hedef Göstererek Sezona Başladılar. Takımımız Çok Şükür Hedeflediği Yolda Emin Adımlarla İlerlemektedir.

Bu Sebeple Bugün Evimizde Oynanacak Olan Bayrampaşa Tunaspor Karşılaşması Bizler İçin Ve Takımımız İçin Çok Önem Arz Etmektedir. Kazanmamız Durumunda Şampiyonluk Yolunda Ciddi Bir Avantaj Sağlayacağız. Bu Zorlu Karşılaşmada Beykozspor’a Gönül Vermiş Bu Semti Seven Herkesi Tribünlere Davet Ediyoruz. Tribünleri Doldurmamız Takımımız İçinde Extra Bir Motivasyon Kaynağı Olacaktır. Herkesin 2 Saatini Ayırıp Takımımıza 90 Dakika Destek Verip Galip Geleceğimizi Umut Ediyoruz."

Hiç yorum yok:

Gazitepesporlu Zuma'ya teklif yağıyor

İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Gazitepespor'un Mısırlı futbolcusu Zuma'ya teklif yağarken Başkan Özal Gürkan "Mido'nun...