Salı, Kasım 15, 2022

Kavacıkspor'dan tepki: Harami yağmacı vatan hainleri


Kavacıkspor Kulübü, sahasında maç yapan ve tesise zarar veren kulüplerin bir daha burada oynamasına izin vermeyeceğini belirterek sert bir bildiriye imza attı.

Beykoz ve Ümranie bölgesinden birçok kulübün maçlarına ev sahipliğini yapan Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı'nın bakımını üstlenen Kavacıkspor son dönemde tesise verilen zarar nedeniyle isyan bayrağını çekti.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Her ay yüzbinlerce lira giderini yönetim kurulu olarak karşıladığımız büyük emek uğraş ve mücadele ile koruyup, beton bürokrasiden kurtarıp Türk gençlerine ve çocuklarının hizmetine sunduğumuz kulübümüze ait tesislerimize Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilciliği tarafından planlanan maçlarda maça gelen takımların kırıp döktüğü her tarafı yağma düzeni ile bırakıp gittiği, uyarı yapan emekçi çalışanlara saldırdığı bir ortamda sahamızı bir daha bu harami, yağmacı vatan hainlerine kullandırmayacağımızı kamuoyuna bildiririz."

Haber: Efkan Bucak

1 yorum:

Ogün Koca dedi ki...

Sonuna kadar haklısınız.

İstanbul futbolunda yeni bir kulüp: Şamlarspor

İstanbul futboluna bir kulüp daha dahil oldu... Başakşehir ilçesine bağlı 1200 nüfuslu Şamlar köyünün takımı olan Şamlarspor ilk olarak U15&...