Pazartesi, Eylül 12, 2022

Küçükçekmece Sinopspor sezonu açtı


Bölgesel Amatör Lig 11. Grup'ta mücadele edecek olan Küçükçekmece Sinopspor yeni sezonu Yeşilova Kemal Aktaş Stadı'nda düzenlenen törenle açtı.

Sarı-Lacivertliler açılışın ardından Esnafspor ile oynadığı hazırlık maçını 5-2 kazandı.

Küçükçekmece Sinopspor 'un sezon açılışı programına Küçükçekmece Kaymakamı Turan Bedirhanoğlu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Küçükçekmece Ak Parti ilçe Başkanı Av. Recep Şencan, Küçükçekmece Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanı Seyfettin Tiryaki, Küçükçekmece Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı M.Cem Özel, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Kızılay şube Başkanı Hüseyin İpek ,Küçükçekmece Belediye Meclis üyelerinden Sami Şahin ,Gökhan Aygün ,Küçükçekmece Sinopspor  Kulübü Başkanı Rafet Orhan ,ilçe kulüp başkanları, taraftarlar ve oyuncular katıldı.

Yeni sezon açılışında konuşan Küçükçekmece Sinopspor  Kulüp Başkanı Rafet Orhan “Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl üçüncü lig kapısında şanssız bir şekilde döndük. Birlik ve beraberliğimizi doğru bir şekilde sağlayabilirsek Küçükçekmece Sinopsporumuzun 3. Lig'e çıkacağından şüphem yok" dedi.

Küçükçekmece Kaymakamı Turan Bedirhanoğlu, "Kaymakamlık olarak gereken tüm desteği vereceğiz. Bu ilçenin bir  takımı mutlaka bir profesyonel ligde olmalıdır" diye konuştu.

Küçükçekmece Sinopspor'un yanında olduklarını ifade eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, "Takıma sahip çıkmak sadece Belediyenin görevi değil. Tüm Küçükçekmecelilerin 7'den 70'e herkesin sahip çıkması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Haber: Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok:

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...