Salı, Eylül 20, 2022

Kavacıkspor transferlerini duyurdu


Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kavacıkspor yeni sezon öncesi transferlerini duyurdu.

Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz bu seneki kadrolarını yenilediklerini söylerken, “ Geçen sezonlardan lig tecrübesi olan genç arkadaşlarımız vardı. 2-3 tane abi pozisyonunda deneyimli oyuncumuz da kaldı. Aramıza yeni katılan futbolcu kardeşlerime 'hoş geldiniz' diyorum. Allah kaza bela sakatlık yaşatmasın. Beykoz ilçesini TFF Bölgesel Amatör Lig'de başarı ile temsil etmek istiyoruz. İlk maçımıza kadar eksik yönlerimizi tamamlamak istiyoruz. Sıklıkla hazırlık maçları yapıyoruz. 3 ayrı kadro çıkaracak geniş bir kadromuz var. Nitekim maçlara ayrı, ayrı kadrolar ile çıkmaktayız. Tüm futbolcularımın maç tecrübelerini arttırmalarını istiyoruz" diye konuştu.

Kavacıkspor'un transferleri şöyle:

Serhat Batuhan Köse ( Lüleburgazspor ), Kadir Kartal ( Irmakspor ), Mehmet Yazıcı ( Eyüpspor ), Mustafa Eryılmaz ( Ürgüpspor ), Furkan Dalçık, İsmail Üçkardeş ( Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor ), Muhammed Ali Semiz ( Vefaspor ), Berkant Yaylan ( Fethiyespor ), Furkan Ar ( Kastamonu İl Özle İdare Sk ), Eray Seyyal ( Sinopspor ), Muhammed Sait Çirci ( Akşemsettin Parseller ), Salih Can Yener ( Adıyaman Kahta 02 ), Buğra Özçoban ( Çamlıcaspor )

Haber: Talip Ercan - ERHA

Hiç yorum yok:

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...