Pazartesi, Eylül 12, 2022

Alibaba'nın bir çiftliği var, çiftliğinde bir sponsor var

Yeni sezon için yoğun bir çalışma programında olan Silivrispor’da her konuda sponsorluk çalışmaları da yapılıyor. Kulübün et ihtiyacı için Zekeriya Öztekin’in sahibi olduğu Alibaba Çiftliği de bu kervana katıldı.

 

Silivrispor Kulüp İkinci Başkanı Nuri Çolakoğlu ve Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin’in yakın dostlarından olan Zekeriya Öztekin ikilinin ricasını kırmadı ve "Yeni sezon için sponsorlar arasında ben de varım" diyenlerden oldu. 
Kulüp İkinci Başkanı Nuri Çolakoğlu yaptığı açıklamasında; “Silivrispor denildiğinde Silivri'de herkes seferber oluyor. Kamp yaptığımız Gümüşyaka’da neredeyse tüm esnaf takımına sahip çıkıyor. Silivrispor hepimizin Gümüşyakalı ve Çantalı yöneticiler olarak bizler şimdiye kadar hangi kapıya gidince kapıları sonuna kadar açılıyor. Şimdi de bölgemizin değerli insanlarından Alibaba Çiftliği'nin sahibi Zekeriya Öztekin de bu kervana katılanlardan oldu. Zekeriya kardeşimiz kulübümüzün bir haftalık et ihtiyacını karşılamak üzere anlaştık. Menfaatsiz Silivrispor sevgisi artarak büyüyor bu bizim en büyük kazancımızdır” dedi.


Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...