Pazartesi, Eylül 12, 2022

Abdullah Yıldız henüz kararını vermedi


Geçen sezon İstanbul Süper Amatör Lig’de Çavuşbaşıspor forması giyen Abdullah Yıldız yeni sezon öncesi teklifler aldığını ancak henüz bir kulüple anlaşamadığını söyledi.

Çok yönlü bir orta saha olan Abdullah Yıldız genelde defansa yönelik olarak ‘6 numara’ oynasa da yüksek tempolu karşılaşmalarda hücuma dönük 8 numara olarak da görev alabiliyor. Son olarak Çavuşbaşıspor forması giyen ancak sakatlığı nedeniyle sezonun tamamında forma giyemeyen tecrübeli oyuncu yazın çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini ve iddialı bir kulüpte forma giymek istediğini dile getirdi.

Abdullah daha önce Hekimbaşıspor, Koşuyoluspor, Selamsızspor, İstanbul Mesudiyespor, Kanlıcaspor ve Elmalıspor formalarını giymişti.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Hayır izlemesek bilmesek Messi sanacağız. Futbolcu kardeşlerim size tavsiyem kendinizi yok yere büyütmeyin abartmayın. Seviyenize göre bir takımda oynayıp mutlu olmaya bakın. Yok yere de takımları yanıltmayın.

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...