Cuma, Ağustos 05, 2022

Derikspor'da 3. Özkanca dönemiMardin 1. Amatör Lig’de sezona iddialı hazırlanan Derikspor, daha önce kulüpte önemli başarılara imza atan deneyimli teknik adam Şevket Özkanca ile anlıştı.

Daha önce iki dönem görev yaptığı Derikspor’un ve Derik ilçesinin kendisi için özel bir yeri olduğunu belirten Özkanca, “Derikspor’da güzel işler yaptık, güzel günlerimiz geçti... Burada bir Mardin şampiyonluğu yaşadım, inşallah ikincisini de yaşamak istiyorum. İnşallah Derik’e yakışan bir kadro kurup lige başlayacağız” dedi.

Şevket Özkanca Derikspor’u ilk olarak 2016-17 sezonunda çalıştırmış ve takımı Mardin şampiyonu olarak BAL’a çıkarmıştı. Özkanca, 2017-18 sezonunda Derikspor BAL’dayken takımı devre arasında eksi 3 puandayken devralmış ve üst üste galibiyetlerle düşme hattının üstüne çıkarmıştı.

Futbolculuk kariyerinde çok sayıda kulüpte forma giyen Şevket Özkanca teknik adam olarak İstanbulspor, Mardinspor, Mardin 47 Spor, Yüksekova Belediyespor ve Yozgat Çamlıkspor’da görev aldı.

Haber: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Furkan Er Karacaahmet Aygen ile anlaştı

  Geçtiğimiz sezon Kocasinanspor forması giyen ara transfer döneminde klasman grubu ekiplerinden Albayrakspor'a transfer olan forvet oyu...