Perşembe, Eylül 29, 2022

2022-2023 Sezonu Hazırlık Karşılaşmaları Programı ve Sonuçları



İstanbul'da sezon öncesi yapılan/yapılacak hazırlık maçlarının programı...

Sonuçlar ve yeni maçlar geldikçe listeyi güncelleyeceğiz. 

24 Ağustos Çarşamba
20.00 Yeni Ufukspor-Gazi Mahallesi SK (Kemal Aktaş) 1-3

26 Ağustos Cuma
15.00 Bahçelievlerspor-Büyükçekmece Mimarobaspor (İl Özel İdare) 1-0
15.00 Cankurtaranspor-Ereğli Bld (Kızılcahamam) 1-0

27 Ağustos Cumartesi
15.00 Kuruçeşmespor-Bayrampaşa Teknikspor 1-1
17.00 Şile Yıldızspor-Nişantaşıspor (Şile) 1-3
17.00 Dikilitaşspor-Küçükköyspor (Çilekli) 0-1
17.00 Dudulluspor-İshaklıspor (Dudullu)
17.00 İstanbul Gümüşhanespor-Mecidiyeköyspor (Yeşilce) 2-0
17.00 Avcılar Bld-Fatih Targed Özel Takım 3-2
17.00 Küçükçekmecespor-Damlaspor (Metin Oktay) 3-3
17.30 Beykozspor-Karacaahmet Aygenspor 2-4
18.00 Bakırköyspor-Haliçspor (Bakırköy Bld) 3-0
17.45 Sultanbeyli Belediyespor-İstiklalspor (Sultanbeyli Bld)
19.00 Zeytinburnuspor-Yeşil Ilgazspor (Merkezefendi)

28 Ağustos Pazar
10.00 Sultangazispor-Bayrampaşa Teknikspor (Cebeci) 2-2
16.00 Ramispor-Küçükçekmece İdman Yurdu 1-0
16.00 İstanbul Gümüşhanespor-Mecidiyeköyspor 2-0
16.00 Tepecikspor-Silivrispor 3-0
16.00 Albayrakspor-Başakşehirspor 5-0
16.00 Kartaltepespor-Küçükayasofyaspor (Bayrampaşa Bld)
16.00 İstanbul Bulancakspor-Bahçelievler Olimpikspor (Mahmutbey)
17.00 Kavacıkspor-Altıntepsispor (Kavacık) 2-1
17.00 Kartalspor-Gazi Mahallesi SK (Kartal)
17.30 Galataspor-Kuştepespor (Yusuf Tunaoğlu)
18.00 Yeşilkentspor-Örnek İdman Yurdu 3-2
18.00 Üsküdar Anadoluspor-Tunusbağıspor 3-2
18.00 Yeşilova Esnafspor-İFA (Kemal Aktaş) 3-1
18.00 Altınyıldızspor-Siirt İst.Yavuzselimspor (Mimarsinan) 0-0
18.00 Haliçspor-Beşyüzevlerspor (Yenikapı) 0-0
19.00 Merkezefendispor-Haydarspor (Merkezefendi)

31 Ağustos Çarşamba
10.00 Nişantaşıspor-Ortaköyspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-0
17.00 Kuştepespor-Feriköyspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-2

2 Eylül Cuma
20.00 Güzelcespor-Kumburgazspor (Güzelce)
21.00 Öz Yarımburgazspor-Tahtakale Kartalları SK (Halkalı Etap)

3 Eylül Cumartesi
10.00 Leventspor-İstanbul Kastamonuspor (Çilekli) 5-0
10.00 Gazi Mahallesi SK-Kuştepe (Cebeci) 1-2
15.00 Sancaktepespor-Taçspor (Sarıgazi) 1-2
16.00 Kartaltepe-Gaziosmanpaşa(Bayrampaşa Belediye) 2-1
16.00 Söğütlüçeşme-K.Ayasofya (Yeşilova Esnaf) 3-4
17.00 Avcılar Bld-Ramispor (Avcılar Atatürk)
17.00 Dikilitaş-İstinye (Çilekli) 0-1
17.00 Merterspor-Tophane Tayfunspor (İl Özel İdare) 1-5
17.00 Küçükçekmecespor-İnkılapspor (Metin Oktay)1-0
17.00 Merkezefendi-Nişantaşı (Merkezefendi) 0-3
17.30 Silivrispor-Yükselen Mimarobaspor(Silivri)1-0
18.00 İFA-Başakşehirspor (İFA) 1-0
18.00 Kuruçeşmespor-Ortaköyspor (Çilekli)
19.00 Yeşilılgaz-Zeytinburnu (Merkezefendi)6-1
20.00 Vardar-Mimarsinan (Namık Sevik)2-2

4 Eylül Pazar
12.00 Altınyıldızspor-Yeni Yüzyıl Gençlik (Yenikapı) 3-3
16.00 İstanbul Bulancak-İstanbul Gümüşhane (Mahmutbey) 1-1
16.00 Albayrakspor-Taşlıtarlaspor (Albayrak Çim) 1-0
17.00 Bahçelievlerspor-İstiklalspor (İl Özel İdare) 1-2
17.00 Galata-Altıntepsi (Alibeyköy) 1-1
17.00 Bakırköyspor-Feriköyspor (Bakırköy Bld) 1-5

5 Eylül Pazartesi
20.00 Gültepespor-Tophane Tayfunspor (Yahya Kemal)

8 Eylül Perşembe
18.00 Bakırköyspor-İstanbul Bulancakspor (Bakırköy Bld) 3-1

9 Eylül Cuma
19.00 Irmakspor-Tepebağ Kültürspor (Merkezefendi Stadı)

10 Eylül Cumartesi
11.00 İstinyespor-Beşyüzevler (Çayırbaşı) 1-2
16.00 Anadolu FK-K.Ayasofya (Gülsuyu) 5-0
16.00 İnkılapspor-Öz Karacaahmet(Beylerbeyi)
17.00 Dikilitaş-Tophane Tayfun (Çilekli) 2-4
17.00 Batı Trakya-Damlaspor(Merkezefendi) 1-1
17.00 Avcılar Bld-Küçükçekmecespor (Avcılar Atatürk)
17.00 Alibeyköy-Galata (Alibeyköy) 0-1

11 Eylül Pazar
10.00 Levent-Merkezefendi (Çilekli) 3-3
10.00 Nişantaşı-Yeşil Ilgaz (Yusuf Tunaoğlu) 5-0
11.00 Vardar-Altıntepsi (Namık Sevik) 0-3
13.00 Bereketlispor-Söğütlüçeşmespor (Halkalı Etap) 3-2
15.00 Güzelhisar-Altınyıldız (Namık Sevik) 2-4
16.00 K.Ayasofya-Balatspor (Yenikapı) 0-3
16.00 Vefa-Feriköy (Mimar Sinan) 2-1
16.00 Kartaltepe-Gazi Mahallesi (Bayrampaşa Belediye) 0-2
16.00 Albayrak-Zeytinburnu(Albayrak) 0-1
16.00 Halil Rıfatpaşa-İstanbul Gümüşhane (Yusuf Tunaoğlu)2-1
16.00 İstanbul Bulancakspor-İstanbul Siirtspor(Mahmutbey)1-2 
17.00 Irmakspor-Tophane Tayfunspor (Merkezefendi) 5-4
17.00 Başakşehir-Bahçelievler Gümüşhane (Şehit Erdem Özçelik) 4-3
18.00 Bakırköyspor-İzzetpaşaspor (Bakırköy Bld) 2-0
19.00 Beştelsiz-Tepebağ Kültürspor (Merkezefendi Stadı) 2-2

14 Eylül Çarşamba
12.00 Kavacık-İstinye(Kavacık) 2-3
20.30 Irmak-Yeşilılgaz (Merkezefendi) 1-3

15 Eylül Çarşamba
20.00 Yeni Ufuk-Küçükçekmece İ.Y.(Kemal Aktaş) 8-1

17 Eylül Cumartesi
14.00 Aksarayspor-Haydarspor (Mimarsinan) 2-1
16.00 Vardar-Altınyıldız (Namık Sevik) 1-0
16.00 Tekirdağspor-Bayrampaşa Teknikspor (Namık Kemal) 0-1
16.00 Mimarsinan-İstanbul Kastamonu(Mimarsinan) 3-3
16.00  Altıntepsi-Beşyüzevler (İBB Bayrampaşa) 0-1
17.00 Yeni Ufuk-Tekirdağ Saray (Kemal Aktaş) 1-1
17.00 Dikilitaş-Ferahevler (Çilekli) 5-1
17.00 Alibeyköyspor-Ortaköyspor (Alibeyköy)1-2
17.00 Çamlıca-Feriköy (Beylerbeyi 75.Yıl) 0-1
18.00  K.Ayasofya-Mecidiyeköy (Yenikapı) 3-4
18.00 Cevizli Anadolu-İnkılap 0-1
18.00 Yeşil Ilgaz-Gazi Mahallesi (Merkezefendi) 0-0
18.30 Kadırga-Şişli Yayla (Namık Sevik)
19.00 Ayazağa-Yahya Kemal (Ayazağa) 3-0
20.30 Tokat Bereketlispor-Öz Yarımburgazspor (Halkalı Etap) 6-3

18 Eylül Pazar
12.00 Haliç-Galata (Mimarsinan) 5-0
14.00 Kartaltepe-Bayrampaşa Tuna (Bayrampaşa Belediye) 1-1
16.00 Güzelhisar-Çapa (Namık Sevik) 4-0
16.00 İstanbul Bulancak-Okspor (Mahmutbey) 5-0
16.00 Osmaniye İstiklal-Yeniköy (Bakırköy Belediye) 3-0
16.00 Başakşehir-İstinye (Şehir Erdem Özçelik) 5-4
16.00 Merkezefendi-Irmak (Merkezefendi) 2-1
17.00 Ayazağa-Parseller (Ayazağa) 3-3
17.30 İstanbul Günüşhane-Albayrak (Mehdi Sancak) 1-1

21 Eylül Çarşamba
15.00 Kartalspor-Anadolu FK (Kartal Bulvar) 4-5
19.00 Maltepespor-Çamlıcaspor (İBB Maltepe Sahil) 2-0
22.00 Sarıgazispor-İstanbul Esnafspor (Sarıgazi)
??.?? Muratbeyspor-Avcılar Bld (Büyükçekmece)

23 Eylül Cuma
15:30 Cankurtaranspor-Çorlu 1947 SK (Yenikapı) 1-0
18.00 Selimpaşaspor-Güzelcespor (M.Gürsu) 3-3

24 Eylül Cumartesi
10.00 Leventspor-Gazi Mahallesi SK (Çilekli) 1-0
14.00 Şilespor-Maltepe Yıldızspor (Şile)
14.00 Alibeyspor-İstanbul Kastamonuspor (Müjdat Gürsu) 1-6
16.00 Vefa SK-Bayrampaşa Teknikspor (Yenikapı) 3-1
16.30 Silivrispor-Ortaköyspor (Müjdat Gürsu)
16.30 Merkezefendi-Küçükayasofya (Merkezefendi) 2-2
17.00 Bahçelievler Gümüşhane-Tophane Tayfun (İl Özel İdare) 3-2
17.00 Feriköy-Altıntepsi(Feriköy) 1-0
17.00 Kulaksız Okspor-Cevizlispor (Okmeydanı Fetih)
17.00 Yeni Ufukspor-Yeşilbayırspor (Kemal Aktaş) 5-3
17.30 Güzelhisar-Topkapı (Namık Sevik) 1-0
18.00 Galata-İstanbul Siirtspor (Yenikapı) 3-1
18.45 Tuzla 1954 SK-Tuzla Gençlerbirliği (Orhanlı)
19.00 Mimarsinanspor-Küçükköyspor (Mimarsinan)  2-2

25 Eylül Pazar
12.00 Cankurtaranspor-K.Sinopspor (Yenikapı) 0-0
12.30 Merkez Kayaşehirspor-Başakşehir Kartalspor (E.Özçelik)
13.00 Karacaköy Belediyespor-Güzelcespor (Karacaköy) 2-2
15.00 Azimspor-Filizspor (Kanarya)
15.00 Yeniköy 1924 SK-Arnavutköyspor (Terkos)
15.00 Gebzespor-Kartalspor (Alaettin Kurt)
15:30 Vardar-Haydar (Namık Sevik) 0-2
16.00 Yeşilova Esnafspor-Küçükçekmece İY (Kemal Aktaş)
16.00 Bulancakspor-Çamlıcaspor (Mahmutbey) 1-2
16.00 Maltepe-Anadolu FK (Gülsuyu)
17.00 Irmakspor-İstinye (Merkezefendi) 0-2 
17.00 Mahmutşevketpaşa-Ferahevler (Yusuf Tunaoğlu) 0-4
17.00 Başakşehir-Parseller(Şehit Erdem Özçelik) 
17.00 Kartaltepe-İstanbul Bafra (İBB Hidayet Türkoğlu) 2-1
18.00 Altınyıldız-Neslişah (Mimarsinan) 6-3
19.00 Batı Trakyaspor-Malkoçoğluspor (Merkezefendi) 0-1
20.00 Tokat Bereketlispor-Şafak 76 SK (Halkalı Etap) 5-1
20.30 1890 Reşadiyespor-Kazımpaşa Beldespor (Akyazı Suni Çim)

26 Eylül Pazartesi
21.00 Altınaslarspor-Fatih Hilalspor (Terazidere N.Uysal)

29 Eylül Perşembe
19.00 Alibeyspor-Güzelcespor (M.Gürsu)

1 Ekim Cumartesi
10.30 Levent-Zeytinburnu (Çilekli)
15.00 Ulutepe-Ferahevler (Yusuf Tunaoğlu)
16.00 Kartaltepe-Gültepe (İBB Hidayet Türkoğlu)
16.30 Irmak-Bayrampaşa Tuna (Merkezefendi)
17.30 Küçükpazar-Güzelhisar (Yenikapı)
18.00 Yeşil Ilgaz-Küçük Ayasofya (Merkezefendi)

2 Ekim Pazar
12.00 Küçükköy-Merkezefendi(Küçükköy)
16.00 Alibeyköy-Galata (Alibeyköy)
16.00 Güzelcespor-Gümüşyakaspor (Güzelce)
16.00 Tophane Tayfunspor-Çıksalınspor (Beyoğlu)
16.00 Altıntepsi-Başakşehir (İBB Bayrampaşa)
18.00 Zaferspor-Altınyıldız (Hasan Doğan)

20 yorum:

Adsız dedi ki...

Merterspor - tophane tayfun. yenibosna stadı
Cumartesi 16:15

Adsız dedi ki...

Nişantaşıspor 0-0 Ortaköyspor.

Adsız dedi ki...

Çamlıca spor - Karacaahmet aygenspor 04 - 09 - 2022 pazar saat 19.00 da selimiye stadı

Adsız dedi ki...

Yeni yüzyıl -kadırga. 7 de namık Sevik 10 Eylül

Adsız dedi ki...

Kadırga ve yeni yüzyıl namık Sevik stadı 10 Eylül saate 19.00

Adsız dedi ki...

Halilrıfatpaşa//Mahmut Şevket Paşa 11 Ayazag yusuf tunaoglu pazar

Adsız dedi ki...

BAHÇEKÖYSPOR EMİRGAN ORMAN FAKÜLTE SAHASI 18:00

Adsız dedi ki...

Bahçeköy emrigan pazar günü 17=30 atakim hazik maçımız yer Bahçeköy orman fakültesi satda

Adsız dedi ki...

19/09/2022 saat 16:00 Dudulluspor-Maltepespor dudullu stadı

Adsız dedi ki...

25/09.2022 Kanarya Azim Filiz Spor Saat 15:00 Kanarya Stadı

Adsız dedi ki...

Saat degısıklıgı 20:00

Adsız dedi ki...

Dudulluspor Ümraniye inkilapbir
24/09/2022 Cumartesi saat 17:00

Adsız dedi ki...

25/09/2022 kanarya azim filiz spor saat 20:00

Adsız dedi ki...

24.09.2022 C.tesi saat 17.00 de Dudullu spor - inkılap spor

Adsız dedi ki...

25.09.2022 pazar saat 16.00 da İstanbul bulancak spor - Çamlıca spor Mahmutbey stadı

Adsız dedi ki...

Bahçeköy Rumeli kavağı saat 16.00yer Bahçeköy orman fakültesi satda bugün

Adsız dedi ki...

Büyük Vefa geliyor.

Adsız dedi ki...

Bahçeköy Rumeli kavağı 4=4 bti dün

Adsız dedi ki...

Her zaman her yerde en büyük VEFA

Adsız dedi ki...

Maltepe 1
Anadolu Fk. 3

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...