Pazar, Mayıs 08, 2022

İstanbul 2. Amatör Lig 8 Mayıs 2022 Pazar Programı



İstanbul 2. Amatör Lig çiftli gruplarda bugün 9. hafta maçları oynanacak.

2. GRUP
13.00 Oklalıspor-B.Gençordu (Çanakça) 0-1
14.00 Kavaklı Köyü SK-Seymenköyspor (Güzelce) 3-3
14.00 Fenerköyspor-S.Mimarsinanspor (M.Gürsu) 1-9
16.00 Istrancaspor-TEM Terkosspor (Binkılıç) 2-3
16.00 Beycilerspor-Çakılköyspor (M.Gürsu) 8-1

4. GRUP
10.00 Güney Yıldızı SK-THY (Nurtepe) 3-4
11.00 Fatihspor-1923 Özkanspor (Mimarsinan) 6-3
14.00 Başakşehir Bld-Nişanca Gençlik (E.Özçelik) 3-0 h (Nişanca lisanslarını getirmeyi unuttuğu için oynanmadı)
16.00 1453 İstanbul Asspor-Telsizspor (S.Kartal) 2-1
--.-- Üçyüzlü Esengücü-B.Paşa Atletik 0-3 h

6. GRUP
13.00 Kuzeyin Kaplanları SK-Yeni Özkartalspor (Kavaklı) 0-2
13.00 Suceyin&Yeşilyayla-Özgenspor (Avcılar Atatürk) 1-0
16.00 Çatalzeytin Zümrütspor-Haznedarspor (Örnektepe) 4-0
17.00 Bağcılar Gençlergücü-İstanbul Demirspor (Mahmutbey) 2-1

8. GRUP
12.00 Kadimspor-Fişekspor (Bakırköy 2) 2-4
14.00 Esenyurt 19 Mayısspor-Aslantepe Gençlik (Esenyurt Bld) 1-8
16.00 Azimspor-Çelikspor (Kanarya) 3-0
16.00 Kemerburgazspor-İnönüspor (Kemerburgaz) 4-2
16.00 Emirefendispor-Avcılar Cihangirspor (Emirefendi) 2-0

10. GRUP
10.00 Yenidoğan Güneşspor-Ulusspor (ZB H.Doğan) 3-1
11.00 Sivasspor-5 Mevsim Gençlikspor (Mahmutbey) 1-3
12.00 Mollaaşkıspor-Gümüşpalaspor (N.Sevik) 3-0 h (Gümüşpala çıkmadı)
14.00 Öz Yavuzselimspor-Emeksanspor (Albayrak) 1-4
16.00 Z.Hanım SK-Kosova Güçspor (Küçükköy) 0-3

12. GRUP
12.30 Atalarspor-Zümrütevlerspor (Kartal 75. Yıl) 5-1
16.00 Çekmeköyspor-Mehmet Rauf LSK (Alemdağ) 2-1
16.00 Tuzla 1954 SK-Yavuztürkspor (Orhanlı) 5-3
16.00 Pendik Emekspor-Doğan Güneşspor (Dolayoba) 4-1
16.00 Göllüspor-Feneryoluspor (Ortaçeşme) 5-2

14. GRUP
12.00 Salacakspor-Esenevlerspor (Beylerbeyi) 3-3
14.00 Acıbadem Üsküdar SK-S.M.Hanspor (Selimiye) 5-0
14.00 Yenişehir Gençlik-Anadolu Kavağıspor (Dolayoba) 9-0
14.00 Özataşehirspor-Tuzla Anadoluspor (Esatpaşa) 2-1
16.00 Sancaktepe Emekspor-Şile Denizspor (S.Beyli Bld) 1-0

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Kadim spor :2
Fişek spor : 4

Adsız dedi ki...

Kemerburgaz 5-2 küçükçekmece inönü

Şişli Yaylaspor Maruf'un başına bela oldu!

İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grup'ta kalma mücadelesi veren Şişli Yaylaspor sahasında Çankırı Marufspor'u 1-0 yenerek rakibini zirvede...