Cumartesi, Mayıs 14, 2022

İstanbul 2. Amatör Lig 14 Mayıs 2022 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de bugün 11. hafta, çiftli gruplarda başlıyor.

2. GRUP
10.00 Beycilerspor-Fenerköyspor (M.Gürsu) 7-1
12.00 S.Mimarsinanspor-Oklalıspor (M.Gürsu) 0-2
13.00 Çakılköyspor-Kavaklı Köyü SK (Çanakça) 2-3
14.00 B.Gençordu-Istrancaspor (B.Çekmece) 6-0
14.00 Seymenköyspor-TEM Terkos (S.Ortaköy) 4-1

4. GRUP
12.00 1923 Özkanspor-1453 İstanbul Asspor (Çayırbaşı) 4-2
12.00 Bayrampaşa Atletik-Fatihspor (İBB B.Paşa) 3-1
15.00 Nişanca Gençlik-Telsizspor (Alibeyköy) 4-4
16.00 THY-Başakşehir Bld (Bakırköy 2) 9-0
--.-- Güney Yıldızı SK-Üçyüzlü Esengücü 3-0 h

6. GRUP
12.00 Suceyin&Yeşilyayla-Kuzeyin Kaplanları (Avcılar) 2-1
14.00 Haznedarspor-B.Paşa Yenidoğanspor (Kanarya) 2-0
16.00 Özgenspor-Bağcılar Gençlergücü (Albayrak) 1-6
16.00 Yeni Özkartalspor-Çatalzeytin Zümrütspor (Küçükköy) 0-0

8. GRUP
13.00 Emirefendispor-Kadimspor (Beyoğlu) 7-0
14.00 Cihangirspor-Kemerburgazspor (Avcılar) 2-1
14.00 İnönüspor-Çelikspor (İFA) 2-2
15.00 Aslantepe Gençlit-Azimspor (Örnektepe) 1-0
16.00 Fişekspor-Esenyurt 19 Mayıs (Kemerburgaz) 3-0 h  (19 Mayıs sahaya çıkmadı)

10. GRUP
11.00 Ulusspor-Öz Yavuzselimspor (İ.İnönü) 1-2
13.00 5 Mevsim Gençlik-Mollaaşkıspor (E.Özçelik) 4-1
16.00 Emeksanspor-Zübeyde Hanım SK (Karadolap) 1-0
16.00 Sivasspor-Yenidoğan Güneşspor (Mahmutbey) 0-3
--.-- Gümüşpalaspor-Kosova Güçspor 0-3 h

12. GRUP
12.30 Feneryoluspor-Atalarspor (Yenisahra) 1-1
14.00 Doğan Güneşspor-Çekmeköyspor (Selimiye) 1-6
14.00 Yavuztürkspor-Göllü Köyü SK (Beylerbeyi) 9-1
16.00 Pendik Emekspor-Tuzla 1954 SK (Çamlık) 0-2
16.00 M.Rauf LSK-Zümrütevlerspor (Yenisahra) 0-3

14. GRUP
14.00 Esenevlerspor-Acıbadem Üsküdar (Ümraniye Bld) 0-3
14.00 Özataşehirspor-Sancaktepe Emekspor (Esatpaşa) 1-1
15.00 Şile Denizspor-Salacakspor (Şile) 3-0
16.00 Anadolu Kavağıspor-SM Hanspor (Ortaçeşme) 1-1
17.30 Tuzla Anadoluspor-Yenişehir Gençlik (Orhanlı) 3-2

1 yorum:

Adsız dedi ki...

6.Grup
Özgenspor 1-6 B.Gençlergücü

Şişli Yaylaspor Maruf'un başına bela oldu!

İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grup'ta kalma mücadelesi veren Şişli Yaylaspor sahasında Çankırı Marufspor'u 1-0 yenerek rakibini zirvede...