Çarşamba, Ocak 12, 2022

İstanbul Süper Amatör Lig'de 14. haftanın programı



İstanbul Süper Amatör Lig'de 14. hafta maçlarının programı belli oldu.

 15 OCAK CUMARTESİ

2.Grup
14.30 Beylikdüzüspor-Şafakspor (Kavaklı)
14.30 Bayrampaşa Teknikspor-Şehreminispor (İBB Bayrampaşa)
14.30 Kurtköyspor-Gümüşhanespor (Çamlık)
14.30 Leventspor-Denizköşklerspor (Çilekli)
14.30 Batı Trakyaspor-Yücespor (Merkezefendi)
--.-- Soğuksuspor-Kumburgazspor 3-0 h

4. Grup
12.30 Başakşehirspor-Şirintepespor (Erdem Özçelik)
14.00 Yeldeğirmenispor-Sancaktepespor (Selimiye)
14.30 Ferahevlerspor-Dikilitaşspor (Çayırbaşı)
14.30 Küçükçekmecespor-Avcılar Bld (Metin Oktay)
14.30 Kartalspor-Gülsuyuspor (Bulvar)

6. Grup
12.30 Rumeli Kavağıspor-Mimarobaspor (Çayırbaşı)
14.30 Piyalepaşaspor-Bulancakspor (Beyoğlu)
14.30 Pazariçi Köprülüspor-Kuştepespor (Gazi Mahallesi)
--.-- Çeliktepe Ümitspor-Çavuşbaşıspor 0-3 h
--.-- Bağlarbaşıspor-Çakmakspor 3-0 h

8. Grup
13.00 Beylerbeyispor-Çengelköyspor (Beylerbeyi)
14.30 Yeni Ufukspor-Gökçealispor (Kemal Aktaş)
14.30 Kocasinanspor-Albayrakspor (İl Özel İdare)
14.30 Ayazağaspor-Gültepespor (Ayazağa Atatürk)
14.30 İkitelli Köyiçi SK-Kartal Yunusspor (Erdem Özçelik)

16 OCAK PAZAR

1. Grup
14.30 Ortaçeşmespor-Hadımköyspor (Ortaçeşme)
14.30 Aksarayspor-Yeşilova Esnafspor (Namık Sevik)
14.30 BÇM Sinanspor-İst.Es.Orduspor (Baba Hakkı)
14.30 Altıntepsispor-Ataşehir Çamolukspor (İBB Bayrampaşa)
14.30 Parsellerspor-Kilyosspor (Karadolap)
16.30 Ç.Alemdağspor-Orhanlıspor (Alemdağ)

3. Grup
12.30 Bahçelievlerspor-Valide Tayfunspor (İl Özel İdare)
12.30 Tunaspor-Mecidiyeköyspor (İBB Bayrampaşa)
14.00 Mesudiyespor-Gaziosmanpaşaspor (Ümraniye Bld)
14.30 Söğütlüçeşmespor-Kanlıcaspor (İFA)
14.30 Balatspor-Kulaksız Okspor (Zara Ekinli)

5. Grup
10.45 Kartaltepespor-Başakşehir Kartalspor (İBB Bayrampaşa)
14.00 Çıksalınspor-Feriköyspor (Beyoğlu)
14.30 Taşolukspor-Paşabahçespor (Taşoluk)
14.30 Yahya Kemalspor-Yenibosnaspor (Yahya Kemal)
15.00 Tunusbağıspor-Yamanspor (Beylerbeyi)

7. Grup
12.30 Esenler Tokatspor-Gümüşsuyuspor (Zara Ekinli)
14.30 Marmara Karayolları SK-Küçükköyspor (Bulvar)
14.30 Bafraspor-Haliçspor (Bayrampaşa Bld)
14.30 BS Olimpikspor-İstinyespor (İl Özel İdare)
--.-- Galata SK-Tuzla Şifaspor 3-0 h

9. Grup
14.30 İstiklalspor-Kağıthanespor (Bakırköy 2)
14.30 Küçükçekmece İY-Yeşil Esenyurtspor (Halkalı Etap)
14.30 Havataşspor-Okmeydanı Fetihspor (Albayrak)
14.30 Cankurtaranspor-Selimiyespor (İBB Yenikapı)
15.00 Büyükçekmece Bld-Şehzadebaşıspor (Büyükçekmece)

Süper Amatör'de 19-20 Ocak hafta içi maçları da yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Furkan Er Karacaahmet Aygen ile anlaştı

  Geçtiğimiz sezon Kocasinanspor forması giyen ara transfer döneminde klasman grubu ekiplerinden Albayrakspor'a transfer olan forvet oyu...