Perşembe, Ocak 06, 2022

Başkanlarının ismini yaşatmak için sahalara döndüler


Beykoz ilçesi kulüplerinden Anadolu Kavağıspor, merhum başkanları Serdar Lüleburgaz’ın anısını yaşatmak için beş sezonluk aranın ardından liglere dönüyor.

Lüleburgaz döneminde takım kaptanı olan şu sıralar ise başkanlık görevini üstlenen Fatih Girit Yerel Futbol’a yaptığı açıklamada “Rahmetli başkanımız, ağabeyimiz Serdar Lüleburgaz’ın adını yaşatmak için 5 yıllık aradan sonra liglere dönüyoruz. Eski oyuncularımızın yanına gençleri takviye ettik ve iyi bir kadro kurduk. Teknik direktör olarak da, daha önce Fenerbahçe’de teknik direktörlük yapan İsmail Kartal’ın yeğeni Muhitti Kartal ile sözleşme imzaladık, ilk antrenmanımızı da yaptık. İnşallah semtimizi gururla temsil edeceğiz” dedi.

Beykoz’un ilçesinin kuzey kıyılarındaki Anadolu Kavağı mahallesinin kırmızı-beyazlı temsilcisi son olarak 2015-16 sezonunda İstanbul 1. Amatör Lig’de yer almıştı. Kulüp bu sezon 2. Amatör Lig’de mücadele edecek.

Haber: Efkan Bucak


Hiç yorum yok:

İkitelli Köyiçi galibiyeti hatırladı

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grup'ta ateş hattında yer alan iki ekibin maçında İkitelli Köyiçi SK evinde Kartal Yunusspor'u 4-1 yendi.