Cumartesi, Kasım 27, 2021

'Yeşilköyspor maçı çok daha zor geçecek'


TFF Bölgesel Amatör Lig 6.Bölge 3.Grup'ta yer alan Kavacıkspor'da tüm dikkatler hafta sonunda oynanacak Yeşilköyspor müsabakasına çevrilmiş durumda.

Kavacıkspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda takım kaptanı Bedri Güntay yaptığı açıklamada, "Bilindiği üzere Bölgesel Amatör Lig Statüsü gereği özellikle İstanbul Takımlarının birbirleri ile yapacakları karşılaşmalar büyük önem arz etmekte. Dolayısıyla Yeşilköyspor maçını oldukça fazla önemsiyoruz ve mutlak galibiyet için sahaya çıkacağız. Evimizdeki üst üste ikinci maçtan da mutlu ayrılmak niyetindeyiz" şeklinde konuştu.

Hafta içinde yapılan antrenmanlarda futbolcularından gayet memnun olduğunu ifade eden Yeşil-Beyazlı Takımın Futbol Direktörü Murat Yılmaz ise zorlu bir maç yaşanacağına vurgu yaparken, "Erenler maçı ile takımımızın moralleri yerine geldi. İyi oyun ile kazanmak çok iyi bir görüntü oldu. Yeşilköy takımını önemsiyoruz ve Erenler maçından daha zor geçeceğinin farkındayız. Bununla ilgili tüm Teknik heyet ve oyuncular iç sahada oynayacağımız maç için hazırlıklarını çok ciddi bir şekilde sürdürüyor. Takımımız  iyi oynayarak istediğini almak için sahada olacak. Tüm taraftarlarımızı desteğe bekliyoruz" diye konuştu.

Haber: Talip Ercan - ERHA


Hiç yorum yok:

İkitelli Köyiçi galibiyeti hatırladı

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grup'ta ateş hattında yer alan iki ekibin maçında İkitelli Köyiçi SK evinde Kartal Yunusspor'u 4-1 yendi.