Pazartesi, Kasım 29, 2021

Yeşilkentspor dış cepheyi sağlamlaştırdı!


İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Avcılar Yeşilkentspor, bölgede faaliyetlerini sürdüren 5K Mühendislik - REDPaint Yapı Kimyasalları firması ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Yeni sezon öncesi hazırlıkları için kolları sıvayarak işe koyulan ve yönetimini güçlü hale getirmek isteyen başkan Mahir Yayla adeta bölgenin önemli isimleriyle temas halinde.

Son olarak RedPaint'in sahibi Şahin Kırmızı ile bir araya gelen Mahir Yayla, bu görüşmeden mutlu ayrıldı. Kendisine kulübünün hedeflerini anlatan Yayla'ya inancının tam olduğunu ve güvendiğini belirten Kırmızı, yönetim kuruluna gelerek hem gençlerimize sahip çıkmak istediğini hem de Yeşilkentspor'u Süper Amatör Lig'e çıkartmak olacağını söyledi. 

Başkan Mahir Yayla ise yapılan sponsorluk anlaşmasının sadece maddi destek değil aynı zamanda başarı anlamında da destek sağlayacağını belirterek "Bu sponsorluk anlaşması ile kulübümüze katkıları için Sayın Şahin Kırmızı Bey'e teşekkür ediyor, anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Haber: Gökhan İşbaşar

Hiç yorum yok:

İkitelli Köyiçi galibiyeti hatırladı

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grup'ta ateş hattında yer alan iki ekibin maçında İkitelli Köyiçi SK evinde Kartal Yunusspor'u 4-1 yendi.