Cuma, Kasım 12, 2021

Silivrispor'a Devrek Belediyespor maçı öncesi hoş sürpriz


BAL 7. Bölge 1. Grup ekiplerinden Silivrispor’da hafta sonu oynanan ve 2-0 galip gelinen Bakırköyspor maçının ardından soyunma odasına kadar inerek prim açıklayan Mustafa Hakkı Karakaş ve Cemil Tan Umuç vaat ettikleri primlerin dağıtımını yaptı.

Grubunda zirve hesapları yapan Silivrispor’a destekler artarak devam ediyor. Silivri’nin tanınmış ailelerinden olan Umuç ve Karakaş ailelerinin çocukları maç sonu soyunma odasına inerek açıkladıkları primleri dağıttılar. Erkan Umuç’un oğlu Cemil Tan Umuç ve Metin Karakaş’ın küçük oğlu Mustafa Hakkı Karakaş önceki gün Silivri İBB Müjdat Gürsu Stadı’nda yapılan idmanı ziyaret ederek vaat ettikleri primleri takım kaptanı Yunus Yaşar’a teslim ettiler.

Devrek Belediyespor maçı öncesi yapılan son idmanı ziyaret eden Cemil Tan Umuç ve Mustafa Hakkı Karakaş, ayrı ayrı vaat ettikleri Bakırköyspor maçının primlerini dağıttılar.

Haber: Engin Akın


Hiç yorum yok:

Gebzespor derbiyi kazandı zirveye kuruldu

Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3. Grup'ta şampiyonluk adayı iki ekibin mücadelesinde Gebzespor sahasında haftaya lider giren Gölcükspor...