Perşembe, Ekim 28, 2021

İstanbul Süper Amatör 1. Hafta Programı belli oldu


İstanbul Süper Amatör Lig'de 2021-22 sezonun 100 takımın katılımıyla başlıyor. İşte program...

Skorlara katkıda bulunmak için Whatsapp hattı: 05079510884


30 EKİM CUMARTESİ

1. GRUP
15.00 Orhanlıspor-Ortaçeşmespor (Orhanlı)
15.00 Yeşilova Esnafspor-Hadımköyspor (Yeşilova)
15.00 İstanbul&Esenyurt Orduspor-ÇB Alemdağspor (Esenyurt Bld)
15.00 Ataşehir Çamolukspor-Aksarayspor (Başıbüyük)
15.00 Kilyosspor-BÇM Sinanspor (Kilyos)
15.00 Parsellerspor-Altıntepsispor (Karadolap)

3. GRUP
12.00 Mesudiyespor-Tunaspor (Ümraniye Bld)
15.00 Okspor-Kestanelikspor (Beyoğlu)
15.00 Valide Tayfunspor-Söğütlüçeşmespor (Beylerbeyi)
15.00 Mecidiyeköyspor-Balatspor (Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Gaziosmanpaşaspor-Bahçelievlerspor (İBB Bayrampaşa)
Kanlıcaspor (bay)

5. GRUP
15.00 Yamanspor-İFA (Ümraniye Bld)
15.00 Başakşehir Kartalspor-Taşolukspor (Erdem Özçelik)
15.00 Feriköyspor-Tunusbağıspor (Feriköy)
15.00 Yenibosnaspor-Kartaltepespor (Özel İdare)
15.00 Yahya Kemalspor-Çıksalınspor (Yahya Kemal)
Paşabahçespor (bay)

7. GRUP
12.00 Tuzla Şifaspor-Marmara Karayollarıspor (Orhanlı)
12.00 Soğanlı Olimpikspor-Galata SK (Özel İdare)
15.00 Küçükköyspor-Çamlıcaspor (Küçükköy)
15.00 Haliçspor-Esenler Tokatspor (Mimarsinan)
15.00 İstinyespor-Bafraspor (Çayırbaşı)
Gümüşsuyuspor (bay)

9. GRUP
12.00 Yeşil Esenyurtspor-Muratbeyspor (Esenyurt Bld)
12.00 Okmeydanı Fetihspor-İstiklalspor (Beyoğlu)
15.00 Şehzadebaşıspor-Küçükçekmece İY (Şenlikköy)
15.00 Selimiyespor-Havataşspor (Selimiye)
15.00 Cankurtaranspor-Büyükçekmece Bld (Namık Sevik)
Kağıthanespor (bay)

31 EKİM PAZAR

2. GRUP
10.30 Batı Trakyaspor-Leventspor (Merkezefendi)
12.00 Denizköşklerspor-Bayrampaşa Teknikspor (Avcılar Bld)
15.00 Şafakspor-Soğuksuspor (Bahariye)
15.00 Gümüşhanespor-Beylikdüzüspor (Yahya Kemal)
15.00 Yücespor-Kurtköyspor (Bakırköy Bld 1)
--.-- Şehreminispor-Kumburgazspor 3-0 h

4. GRUP
10.00 Şirintepespor-Çubukluspor (Yahya Kemal)
15.00 Sancaktepespor-Ferahevlerspor (Sarıgazi)
15.00 Avcılar Bld-Başakşehirspor (Avcılar Bld)
15.00 Gülsuyuspor-Yeldeğirmenispor (Gülsuyu)
15.00 Kartalspor-Küçükçekmecespor (Bulvar)
Dikilitaşspor (bay)

6. GRUP
10.30 Kuştepespor-Rumeli Kavağıspor (Nurtepe)
15.00 Çavuşbaşıspor-Kartalgücü (Çavuşbaşı)
15.00 BÇ Mimarobaspor-Piyalepaşaspor (Güzelce)
15.00 Pazariçi Köprülüspor-Bağlarbaşıspor (İBB Bayrampaşa)
Çakmakspor-Çeliktepe Ümitspor belli değil
Bulancakspor (bay)

8. GRUP
10.30 Beylerbeyispor-İkitelli Köyiçi SK (Beylerbeyi)
12.00 Gültepespor-Yeni Ufukspor (Yahya Kemal)
15.00 Albayrakspor-Mimarsinanspor (Albayrak)
15.00 Kartal Yunusspor-Kocasinanspor (Kartal Yunus)
17.00 Çengelköyspor-Ayazağaspor (Beylerbeyi)

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig'in başlama tarihi de ötelendi

TFF İstanbul İl Temsilciliği sezon planlamasının güncellendiğini duyurdu.