Cuma, Aralık 27, 2019

Değirmenköyspor yeniden federe oldu


Silivri’nin en köklü kulüplerinden olan Değirmenköyspor yeniden federe oldu ve liglere katılmaya hak kazandı.Okan Adalı’nın yaktığı ateşle harekete geçen Değirmenköy sportif faaliyetleri geri dönüyor. Silivri’nin en eski ve köklü kulüplerinden olan Değirmenköyspor’un tesislerinin de bulunduğu stat ve çevresi düzenleniyor. Liglere girdiği zamanlarda isminden sıkça söz ettiren ve zamanında yaptığı transferlerle futbolda bölgenin güçlü takımlarına kök söktüren Değirmenköyspor yeniden hayat buluyor. Okan Adalı’nın başlattığı ve kulübe yeni bir nefesin katıldığı çalışmalar neticesinde Değirmenköyspor Kulüp Başkanlığına İsmail Gültekin getirildi.

LİGE GİRİLİYOR

İsmail Gültekin’in Başkanlığındaki Değirmenköyspor ise lige girmek için gerekli evrakları ve federe olmaları için gerekli 15.000 TL de federasyon hesabına yatırıldı. Böylelikle eski günlerine dönmeyi hedefleyen Değirmenköyspor yılbaşından sonra başlayacak olan İstanbul 2. Amatör Ligi'ne girecek.

Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

'Fenerbahçe, Trabzon'un yüz akıdır!'

Trabzon denince akla elbette hemen Trabzonspor gelmekte... Ancak kentin futbol tarihi, bordo-mavililerden çok öncesine dayanmakta...