Çarşamba, Aralık 11, 2019

10 Kasım Turnuvası'nda şampiyon Kosova Güçspor


Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk’ü Anma Futbol Turnuvası sona erdi.


Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81’inci yıl dönümü anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuva, Küçükçekmece Belediyesi Kemal Aktaş Stadında, İkitellispor ve Kosova Güçspor arasında oynanan final maçı ile sona erdi. Finalde, rakibini 3-0 gibi net bir skorla yenen Kosova Güçspor şampiyon oldu. Turnuvanın 3’üncüsü ise rakibi Küçükçekmece İdman Yurdu’nu penaltlarla geçen Küçükçekmecespor oldu.

Turnuvada, 5 Grupta, 20 kulüpten 400 lisanslı futbolcu mücadele etti. Çok sayıda taraftarın izlediği final maçı sonrasında dereceye giren takım ve futbolcular, kupa ve madalyalarını, Küçükçekmece Amatör Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk ve Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sedat Gazi’nin elinden aldı.

TURNUVA SONUÇLARI
Turnuva Şampiyonu: Kosova Güçspor
Turnuva 2’incisi: İkitellispor
Turnuva 3’üncüsü: Küçükçekmecespor
Turnuva 4’ dördüncüsü: Küçükçekmece İdman Yurdu
En centilmen Takım: İstanbul Trabzonspor
Turnuva Gol Kralları: Oğuzhan Yaman (Küçükçekmece İdman Yurdu)
En iyi Kaleci: Ahmet Emir Oğuz (Kosova Güçspor)
Final maçı Hakemi: Tahir Arıca, Mert Uzel ve Serkan Karaca
Gözlemci: Melih Arıca
Sağlıkçı – Yusuf Kaya

Haber: Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...