Pazartesi, Kasım 25, 2019

İstanbul Bulancakspor'dan farklı tarife


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grup'ta mücadele eden Kestanelikspor ile İstanbul Bulancakspor Çatalca İzzettin Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı konuk ekip İstanbul Bulancakspor maçı 7-1 kazandı.


Oyuna iyi başlayan İstanbul Bulancakspor Alper ile 1-0 öne geçti. Kırmızı beyazlı ekip ikinci ve üçüncü golü Muhammet Balcı ile buldu. İstanbul Bulancakspor Mehmet Beyazıt, Alper ve Muhammet Balcı ile girdiği pozisyonları değerlendiremedi. Kestanelik'ten Uğur otuz metreden harika bir gol atarak farkı ikiye indirdi. 
İlk yarının sonuna doğru İstanbul Bulancakspor'da Aşkın ilk yarının sonucunu belirleyen golü ağlara yolladı.: 1-4

İkinci yarı da İstanbul Bulancakspor farkı Muhammet Balcı'nın iki, Mehmet Beyazıt'ın bir golüyle arttırdı. Karşılaşma konuk ekip İstanbul Bulancakspor'un 7-1 üstünlüğü ile tamamlandı.

İstanbul Bulancakspor puanını 20 yaparken averajla ikinci sıraya yükseldi. Kötü bir sezon geçiren Kestanelikspor 1 puanla son sırada yer aldı. Haftaya İstanbul Bulancakspor evinde Ortaçeşme'yi konuk edecek.

Kaynak: Güneşli Haber Gazetesi

Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...