Pazar, Eylül 29, 2019

1. Amatör Lig 29 Eylül Pazar Programı


İstanbul 1. Amatör Lig'de günün programı haberimizin devamındadır...


1. Grup
13.30 Alibeyspor - Gürpınarspor (Silivri Ortaköy) 1-2
14.00 Karacaköy Bld - BÇM Sinanspor (Karacaköy) 1-2
15.30 GOP Yeniköyspor - Akalanspor (Terkos) 0-0
15.30 DH Yeşilkentspor - Denizköşklerspor (Avcılar Atatürk) 1-6
15.30 Silivri Ortaköyspor - Ormanlı Köyü SK (Silivri Ortaköy) 1-3

3. Grup
13.30 Reşitpaşaspor - Kocamustafapaşaspor (Çayırbaşı) 3-1
15.00 Okmeydanı Fetihspor - Şehreminispor (Fetih) 3-0
15' Feyyaz Özen (1-0)
23' Arda Alkan (2-0)
64' Feyyaz Özen (3-0)
15.30 Erzincanspor - Trabzon 1453 SK (İFA) 1-1
17.30 Yeni Levent Konaklarspor - Sağmalcılarspor (Çilekli) 1-3
18.00 Taksimspor - Hamidiyespor (Beyoğlu) 0-3

5. Grup
11.30 Şişli Yaylaspor - Kadırgaspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-0
12.00 Altınovaspor - Teraziderespor (Şenlikköy) 2-2
15' Tolga Çengeller (1-0)
33' Abdulbaki Abaramak (1-1)
54' Abdulbaki Abaramak (1-2)
66' Siyabent Tokdemir (2-2)
15.30 Gültepespor - Bağcılar İSTOÇ (Seyrantepe) 2-0
15.30 Yeni Ufukspor - Hasköyspor (Kemal Aktaş) 1-0
1863 Boğaziçi SK (bay)

7. Grup
13.30 Yıldıztabyaspor - Haliçspor (Mimarsinan Baba Hakkı) 1-4
52' Saburideen Babatunde (0-1)
54' Gökhan Şentürk (0-2)
57' Gökhan Zamur (0-3)
60' Gökhan Şentürk (0-4)
89' Umutcan Taşgöz (1-4)
15.30 İMÇ Sakaryaspor - Barışspor (Fatih Mimarsinan) 4-1
15.30 Sultançiftliğispor - Mecidiyeköy Tayfunspor (Cebeci) 5-1
15.30 Çeliktepe Ümitspor - Bollucaspor (Yahya Kemal) 1-2
15.30 Ramispor - B.Gümüşhanespor (Rami) 0-0

9. Grup
Bu grupta maçlar daha sonra başlayacak.

11. Grup
10.45 Gayretspor - Bayrampaşa Demirspor (Namık Sevik) 6-0
6' Uğur Yılmaz (1-0)
30' Uğur Yılmaz (2-0)
33' Uğur Yılmaz (3-0)
40' Vedat Cengiz (4-0)
KK 55' Ünal Ulusan (Demir)
73' Uğur Yılmaz (5-0)
80' Emre Sipahi (6-0)
13.30 Esentepe Adıyamanspor - Küçükpazarspor (Cebeci) 1-1
14.30 Trabzonspor - Parsellerspor (Halkalı Etap)
15.30 Boğaziçispor - Z.Burnu Yıldızspor (Çilekli)

13. Grup
13.30 Çubukluspor - Cevizli Gençlergücü (Beykoz İlçe) 9-1
13.30 Kemahspor - Hekimbaşıspor (Selimiye) 1-3
15.30 Yakacıkspor - Kaynarcaspor (Bulvar) 2-3
15.30 İçerenköy İY - Onayspor (Yenisahra) 3-1
Örnekspor (bay)

15. Grup
15.30 İnkılapspor - Atlas Yıldızspor (Çakmak) 2-2
15.30 1923 Esenkentspor - Gümüşsuyuspor (Gülsuyu) 0-1
15.30 Heybeliadaspor - Anadolu Üsküdar SK (Başıbüyük) 2-2
16.00 Tuzla Şifaspor - Pendik Kay.Spor (Orhanlı) 4-1

17. Grup
Bu grupta maçlar daha sonra başlayacak.

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...