Cumartesi, Eylül 28, 2019

1. Amatör Lig 28 Eylül 2019 Cumartesi Sonuçları


İstanbul 1. Amatör Lig'de günün programı ve sonuçlar haberin devamındadır...



2. Grup
15.00 Çiftlikköyspor - Merkez Kayaşehirspor 3-2
4' Ozan Beyaz (1-0)
11' Burak Güneş (1-1)
16' Tahir Yemiş (1-2)
27' Tolga Kul (2-2)
42' Muhammet Mustafa Kaba (3-2)
KK' 90' İsmail Akbayrak (Kayaşehir)
KK' MS' Nazım Bislan Güngör (Çiftlikköy)
KK' MS' Tolga Kul (Çiftlikköy)
KK' MS' Esat Yaşar (Kayaşehir)
15.30 İzzetinspor - Gazitepespor 1-2
24' Ahmet Koç (0-1)
35' İbrahim Çakıroğlu (1-1)
62' Ahmet Koç (1-2)
15.30 Esenyurtspor - Anadolu Esenyurtspor 2-2
16' Serkan Güldemir (0-1)
26' Nihat Babahan (1-1)
65' Görkem Kılıç (2-1)
77' Mahir Taş (2-2)
KK' 89' Serkan Güldemir (Anadolu)
15.30 Hadımköyspor - Gökçealispor 0-2
19' Melih Bozkuş (0-1)
85' Melih Bozkuş (0-2)
15.30 Güzelcespor - Esenyurt Acarspor 1-4
10' Kaçan penaltı (Güzelce)
12' Ersan Günyaka (0-1)
19' Mehmet Yalçın(0-2)
38' Kaçan penaltı (Güzelce)
60' Gökalp Turan (1-2)
75' Serkan Emre (1-3)
85' Serkan Emre (1-4)

4. Grup
13.00 Bahçelievler İY - Sefaköy Kartalspor 1-0
23' Fırat Alan (1-0)

13.30 İzzetpaşspor - Muradiye GB 1-1
15.30 Mimarsinanspor - Bahçeköyspor 4-0
15.30 Gelişimspor - Esenlerspor 1-2
9' Can Yıldırım (1-0)
27' Sakıp Tayyip Zor (1-1)
39' Emre Gülle (1-2)
KK 58' Hayrettin Gük (Esenler)
16.00 Davutpaşaspor - Bağcılar Gün.spor 0-0

6. Grup
12.00 Vardarspor - Zaferspor 3-3
13.00 Tozkoparan Birlikspor - Başakşehir Kartalspor 2-3
4' Mustafa Seviptekin (1-0)
24' Mustafa Özdemir (1-1)
34' Dağıstan Saçu (1-2)
66' Karim Esstafa (2-2)
90' Recep Tayyifp Özdoğan (2-3)
13.30 Yeşilcespor - KK Mevlanaspor 3-1
15.00 Bahçelievler Olimpikspor - Güneşlispor 2-1
23' Volkan Beytekin (0-1)
78' Mert Can Yılmaz (1-1)
90' Erhan Dinar (2-1)
15.30 İkitellispor - Kumkapı Sarıçubukspor 5-0
11' Uğur Tuncay (1-0)
45' Uğur Tuncay (2-0)
51' Uğur Tuncay (3-0)
67' Uğur Tuncay (4-0)
85' Tolga Öte (5-0)

8. Grup
11.30 Halil Rıfat Paşaspor - Rumeli İY 4-0
19' Kerem Osman Yılandil (1-0)
29' Mehmet Bora Kumaş (2-0)
42' Şükrü Altuntaş (3-0)
88' İsmail Fatih Yılmaz (4-0)
15.00 Esenayspor - Ç.Marufspor 2-1
15.30 Olimpiyatspor - Merkezefendispor 0-3
19' Eray Çalışkan (0-1)
45' Berat Mülazımoğlu (0-2)
76' Tugay Tunç (0-3)
15.30 Yeşilova Esnafspor - Kilyosspor 5-0
14' Berker Kaya Kayalı (1-0)
23' Mahsum Çiçek (2-0)
54' Arda Şakiroğlu (3-0)
85' Berker Kaya Kayalı (4-0)
87' Berker Kaya Kayalı (5-0)
18.30 Kastamonuspor - Akatlarspor 4-2

10. Grup
13.30 Siirt Yavuzselimspor - Cankurtaranspor 0-3
25' Cihan Tok (0-1)
35' İsmail Yılmaz (0-2)
KK' 76' Ufuk Aksoy (Cankurtaran)
80' Emre Tarhan (0-3)
15.30 Çeliktepespor - Tophane Tayfunspor 3-1
10' Mehmet Berkant Topçu (1-0)
23' Emin Mete (1-1)
38' Ahmet Karaosman (2-1)
40' Kadir Tekin (3-1)
KK' 90' Ahmet Karaosman (Çeliktepe)
KK' 90' Emre Atak (Tayfun)
15.30 Ulutepespor - Merterspor 0-3
7' Abdullah Lokman Karabul (0-1)
26' Asaf Noğman Üstündağ (0-2)
80' Ali Cengiz (0-3)
13.00 Ayazağaspor - Mahmutbeyspor (Göktürk'te) 3-1
15' Erdal Yıldız (0-1)
23' Zafer Telli (1-1)
52' Zafer Telli (2-1)
89' Berkant Cıvak (3-1)
KK' 90 Erdinç Çidan (Ayazağa)
KK' 90 Hasan Ali Yürekli (Ayazağa)
KK' 90 Sercan Bektaş (Mahmutbey)
00.00 S.Birlikspor - Damlaspor 0-3 h

12. Grup
10.00 İstanbulspor - Etiler Kartalspor 0-3
11.30 İst. Gümüşhanespor - Şirinevlerspor 1-0
61' Esad Zengin (1-0)

15.30 T. Kültürspor - Kentyıldızspor 2-2
00.00 Sultanmuratspor - Emirganspor 3-0 h

14. Grup
15.30 Maltepe Yıldızspor - Sultanbeylispor 1-1
20' Bircan İzgi (1-0)
57' Mücahit Güner (1-1)
15.30 Yeldeğirmenispor - Öz Karacaahmetspor 1-3
15.30 Sapanbağlarıspor - Kanlıcaspor 1-0
15.30 Sitespor - Çavuşoğluspor 0-2
55' Ersin Buyruk (0-1)
86' Muhammed Ulvi Kızılgöz (0-2)

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...