Pazar, Eylül 22, 2019

1. Amatör Lig 22 Eylül 2019 Pazar Programı


İstanbul 1. Amatör Lig'de 22 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak maçların programını haberimizde bulabilirsiniz


2. Grup
14.00 Anadolu Esenyurtspor - İzzettinspor (Esenyurt Bld) 6-0
23' Sinan Yıldız
45' Sinan Yıldız
66' Sinan Yıldız
77' Tuğberk Kaan Kaya
88' Ozan Yılmaz
90' Tuğberk Kaan Kaya
16.00 Esenyurt Acarspor - Hadımköyspor (Esenyurt Bld) 1-3
3' İlkaş Şenol (0-1)
25' Ozan Kılıçarslan (0-2)
41' Serhat Önver (0-3)
70' Serkan Emre (1-3)
16.00 Merkez Kayaşehirspor - Esenyurtspor (Erdem Özçelik) 0-1
33' Hazim Alioğlu (0-1)
16.00 Gazitepespor - Güzelcespor (Silivri Ortaköy) 2-2

16.00 Gökçealispor - Çiftlikköyspor (Çatalca) 5-0
16' Saim Solak (1-0)
19' Furkan Dedecan (2-0)
65' Melih Bozkuş (3-0)
74' Melih Bozkuş (4-0)
84' Erçin Uysal (5-0)

4. Grup
10.00 Bağcılar Gün.Spor - Mimarsinanspor (Mahmutbey) 0-1
71' Mustafa Erdoğan (0-1)
16.00 Sefaköy Kartalspor - Davutpaşaspor (Sefaköy Kartal) 0-3

30' Gürkan Arslan (0-1)
75' Gürkan Arslan (0-2)
88' Gürkan Arslan (0-3)
16.00 Bahçeköyspor - Gelişimspor (Çayırbaşı) 1-3
10' Erdi Kavraz (1-0)
36' Şaban Güven (1-1)
51' Sezer Özcan (1-2)
75' Ozan Öztürk (1-3)
16.00 Esenlerspor - İzzetpaşaspor (Esenler) 1-1
6' Hüseyin Sarıosmanoğlu (1-0)
80' Batuhan Çevik (1-1)
16.00 Muradiye GB - Bahçelievler İY (Çilekli İsmet İnönü) 0-0

6. Grup
14.00 Başakşehir Kartalspor - Seyrantepe Yeşilcespor (Erdem Özçelik) 1-1
31' Ferhat Kantemür (0-1)
78' Kıvanç Sarızeybek (1-1) 
16.00 Kumkapı Sarıçubuk - Vardarspor (Fatih Mimarsinan) 0-1
18' Burak Şentürk (0-1)

16.00 Güneşlispor - İkitellispor (İstoç) 2-0
11' Yusufcan Kayim (1-0)

44' İslam Aslan (2-0)
16.00 KK Mevlanaspor - Bahçelievler Olimpikspor (Albayrak) 0-3
13' Mert Can Yılmaz (0-1)
40' Yunus Emre Sözeri k.k (0-2)
79' Erhan Dinar (0-3)
16.00 Z.Burnu Zaferspor - Tozkoparan Birlikspor (ZB Hasan Doğan) 2-0

8. Grup
12.00 Rumeli İY - Yeşilova Esnafspor (Mahmutbey) 0-4
14.00 Akatlarspor - Olimpiyatspor (Çilekli) 7-1
8' Mustafa Sucu (0-1)
30' Rasim Berke Boyuneğmez (1-1)
39' Emrah Dev (2-1)
60' Rasim Berke Boyuneğmez (3-1)
64' İrfan Avcılar (4-1)
KK 65' Mustafa Sucu (Olimpiyat)
70' Mahmud Al-Bazz (5-1)
80' Muhammet Mete Üstündağ (6-1)
88' İrfan Avcılar (7-1)
16.00 Çankırı Marufspor - Halil Rıfat Paşaspor (Bayrampaşa Bld) 0-3
38' Çağatay Tolu k.k (0-1)
84' Kerem Osman Yılandil (0-2)
88' Kerem Osman Yılandil (0-3)
16.00 Merkezefendispor - Esenayspor (Merkezefendi) 0-1
KK 45' Ferhat Gökhan Turna (Esenay)
KK 90' Okan Salih Akan (Merkezefendi)
94' Nurullah Demiryapan (0-1)
16.00 Kilyosspor - Kastamonuspor (Kilyos) 3-3
10' Ahmet Toprak (0-1)
19' Yusuf Mukasa (1-1)
25' Yusuf Mukasa (2-1)
41' Yunus Emre Alyanak (2-2)
50' Tarık Buruşlu (3-2)
75' Ahmed Zeren (3-3)


10. Grup
14.00 Damlaspor - Ulutepespor (ZB Hasan Doğan) 1-1
21' Mustafa Yaşar (0-1)
49' Orhan Kulüp (1-1)
14.00 Tophane Tayfunspor - Ayazağaspor (Beyoğlu) 1-0
71' Mert Karakoç (1-0)

16.00 Merterspor - Siirt Yavuzselim (Bakırköy 1) 0-3
20' Yunus Emre Özdemir
31' Talhaberk Dorukoğlu
61' Mert Çalgıcı
10.30 Cankurtaranspor - Çeliktepespor (Namık Sevik) 2-0
7' İbrahim Traore (1-0)
61' Tahsin Özdemir (2-0)
00.00 Mahmutbeyspor - Söğütlüçeşme Birlikspor 3-0 h

12. Grup
12.00 Etiler Kartalspor - Tepebağ Kültürspor (Çilekli) 0-2
38' Eray Yılmaz
86' Tuncay Gülen
14.00 Kentyıldızspor - İst.Gümüşhanespor (Esenler) 0-1
71' Ümit Sancak (0-1)
KK 71' Adem Kurucan (Kentyıldız)
KK 71' Ümit Sancak (Gümüşhane)

17.00 Galataspor - Sultanmuratspor (Beyoğlu) 1-1
20' Abdülkadir Cansız (1-0)
76' Gürkan Kahveciler (1-1)
00.00 Emirganspor - İstanbulspor 0-3 h

14. Grup
16.00 Kanlıcaspor - Sitespor (Kanlıca) 3-0
KK 45' Ayhan Eroğlu (Kanlıca)
56' Tayfun Aydın (1-0)
73' Habibu Samu (2-0)

90' İbrahim Togola (3-0)
16.00 Öz Karacaahmetspor - Sapanbağlarıspor (Selimiye) 1-2
12' Emirhan Öztürk (1-0)
57' İbrahim Şahin (1-1)
KK 57' Metin Mert Öztürk (Karacaahmet)
KK 69' Muhammet Gürdap (Sapanbağları)
88' Semih Kavraz (1-2)
16.00 Sultanbeylispor - Yeldeğirmenispor (Sultanbeyli Bld) 2-1
12' Samet Keskin (1-0)
78' Buğra Mustafa Özkan (2-0)
90' Sergen Arduç (2-1)
16.00 Taşdelenspor - Maltepe Yıldızspor (Alemdağ) 5-1
9' Kayra Çiçek (0-1)
29' Muhammed İlgün (1-1)
30' Ahmet Patacı (2-1)
46' Hüseyin Terim (3-1)
KK 73' Muhammed Mustafa Gültekin (Yıldız)
80' Hüseyin Terim (4-1)
90' Muhammed Budak (5-1)

16. Grup
Bu grupta maçlar haftaya başlayacak

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...