Cumartesi, Eylül 21, 2019

1. Amatör Lig 21 Eylül 2019 Program&Sonuçlar


İstanbul 1. Amatör Lig'de 2019-2020 sezonu bugün başlıyor. Hayırlı uğurlu olsun...



1. Grup
16.00 Ormanlı Köyü SK - GOP Yeniköyspor (İzzettin) 4-0
46 Hami Akgül (1-0)
49 Ali Eren Talu (2-0)
62 Namık Düzdere (3-0)
69 Hami Akgül (4-0)
16.00 Denizköşklerspor - Silivri Ortaköyspor (Avcılar Atatürk) 2-1
24' Muhammet Can Duman (1-0)
44' Muhammet Can Duman (2-0)
71' Halil Koca (2-1)
16.00 BÇM Sinanspor - DH Yeşilkentspor (Mimarsinan) 4-1
22' Muhammet Demir (0-1)
33' Şenol Salih (1-1)
38' Şenol Salih (2-1)
83' Şenol Salih (3-1)
90' Şenol Salih (4-1)
16.00 Gürpınarspor - Karacaköy Bld (Gürpınar) 3-1
8 Yavuzhan Çakır (1-0)
34 Atakan Heybetli (2-0)
57 Emre Kol (2-1)
85 Buğra Aldatmaz (3-1)
16.00 Akalanspor - Alibeyspor (İhsaniye) 5-0
20' Zafer Utku Köse (1-0)
50' Murat Turhan (2-0)
78' Zafer Utku Köse (3-0)
79' Zafer Utku Köse (4-0)
90' Emre Köse (5-0)

3. Grup
10.00 Kocamustafapaşaspor - Okmeydanı Fetihspor (Namık Sevik) 0-2
4' Abdurrahim Yıldırım (0-1)
KK 53' Ali Gilernetçi (Okmeydanı)
81' Muhammet Hazıroğlu (0-2)
16.00 Hamidiyespor - Yeni Levent Konaklarspor (Nurtepe) 5-0
21' Kadir Turhan (1-0)
36' Hüseyin Kaya (2-0)
KK 55' İlker Çağrı Yüksey (Taksim)
73' Muhammet Öztürk (3-0)
78' Muhammet Öztürk (4-0)
80' Sadik Sevin (5-0)
16.00 Sağmalcılarspor - Reşitpaşaspor (İBB Bayrampaşa) 3-3
61' Hakan Coşkun (1-0)
67' Kerem Şenşakrak (2-0)
77' Turgut Can Gündoğru (2-1)
80' Gürkan Ekici (2-2)
88' Soner Köseoğlu 3-2
90' Mert Can Burhan (3-3)

16.00 Trabzon 1453 SK - Taksimspor (Mahmutbey) 6-0
15 Kadir Erdoğan (1-0)
17 Cem Poyraz Berker (2-0)
26 İbrahim Dilsiz (3-0)
28 Mehmet Resul Memiş (4-0)
44 Mehmet Resul Memiş (5-0)
58 Murat Suntay (6-0)
18.00 Şehreminispor - Erzincanspor (Namık Sevik) 0-0

5. Grup
14.00 Kadırgaspor - Gültepespor (Namık Sevik) 0-1
57' Alican Uyar (0-1)
14.00 Bağcılar İSTOÇ - Altınovaspor (Mahmutbey) 1-1
9 Enes Ergül (0-1)
12 Mehmet Yılmaz (1-1)

16.00 1863 Boğaziçi SK - Yeşilova Ufukspor (Çayırbaşı) 1-9
12' Aytaç Şahinkaya (0-1)
14' Ufuk Kuru (0-2)
24' Aytaç Şahinkaya (0-3)
25' Abdullah Dalkılıç (0-4)
31' Abdullah Dalkılıç (0-5)
36' Abdullah Dalkılıç (0-6)
42' Abdullah Dalkılıç (0-7)
50' Gökhan Öztürk (0-8)
86' Hacıarif Evmez (0-9)
87' Erin Ulaş Ertaş (1-9)
16.00 Hasköyspor - Şişli Yaylaspor (Beyoğlu) 2-1
Teraziderespor (bay)

7. Grup
16.00 Bollucaspor - İMÇ Sakaryaspor (Bolluca) 0-3
16.00 Mecidiyeköy Tayfun - Çeliktepe Ümitspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-3
45' Sedat Portakal (1-0)
58' Sedat Portakal (2-0)
65' Mert Karagöz (2-1)
75' Enes Yol (2-2)
86' Mert Karagöz (2-3)
16.00 Bahçelievler Gümüşhanespor - Sultançiftliğispor (Şenlikköy) 1-0
35' Mehmet Özgür Narşap (1-0)

KK 82' Mehmet Özgür Narşap (Gümüşhane)
16.00 Haliçspor - Ramispor (Namık Sevik) 4-1
10' Recep Karahan Kara (0-1)
35' Gökhan Şentürk (1-1)
45' Batuhan Aslan (2-1)
70' Gökhan Şentürk (3-1)
75' Volkan Arslan (4-1)
16.00 Barışspor - Yıldıztabyaspor (Bakırköy Bld 1) 5-2
11' Kerem Can Saral (1-0)
19' Serhat Kaymaz (2-0)
34' Oğuzhan Nur (3-0)
45' Talat Bekaroğlu (4-0)
KK 45' Furkan Koçkurt (Yıldıztabya)
68' Hüseyin Palat (4-1)
82' Samet Şahinler (5-1)
86' Umutcan Taşgöz (5-2)

9. Grup
Bu grupta çekilen takım sayısının fazla olması ve takım sayısının 7'ye düşmesi nedeniyle maçlar henüz başlamadı.

11. Grup
16.00 Çayırgücü - Trabzonspor (Küçükköy) 2-3
5' H.Baran Dıragumandan (0-1)
8' Affan Dindar (0-2)
22' Özkan Çetin (0-3)
79' Hüsamettin Alp (1-3)
80' Koray Dağdeviren (2-3)
KK 90' Umut Gücüyener (Trabzon)
16.00 Parsellerspor - Esentepe Adıyamanspor (Karadolap) 4-1
10' Yasin Kurtulmuş (1-0 p)
45' Volkan Öksüz (2-0)
47' Yasin Kurtulmuş (3-0 p)
67' Yusuf Kıdam (3-1)79' Muhammet Tilaver (4-1)

16.00 Küçükpazarspor - Yeni Gayretspor (Fatih Mimarsinan) 1-0
12' Aliou Faye (1-0)

17.00 Bayrampaşa Demirspor - Boğaziçispor (Bayrampaşa Bld) 1-1
44' Bilal Cevizli (0-1)
87' Ünal Ulusan (1-1)
Zeytinburnu Yıldızspor (bay)

13. Grup
14.30 Örnekspor - Kemahspor (Gülsuyu) 3-1
16.00 Onayspor - Yakacıkspor (Orhanlı) 1-3
24' Bora Taydaş (0-1)
52' Mustafa Çağlayan (1-1)
61' Emre Avcı (1-2)
90' Emre Avcı (1-3)

16.00 Kaynarcaspor - Çubukluspor (Kaynarca) 1-1
63' Ömer Yalçıntaş (1-0)
73' Mehmet Kartal (1-1)


16.30 Hekimbaşıspor - İçerenköy İY (Ümraniye Bld) 1-2
20' Muhammed Akan (1-0)
44' Ekrem Köse (1-1)
90' Emre Sezer (1-2)

Cevizli Gençlergücü (bay)

15. Grup
14.00 Pendik KS - İnkılapspor (Kaynarca) 1-1
49' Kadir Taç (1-0)
78' Abdurrahim Demirel (1-1)

16.00 Bostancıspor - Heybeliadaspor (Yenisahra) 1-2
5' Arif Karaaslan (0-1)
64' Doğan Tilov (1-1)

77' Oğuzhan Bölükbaş (1-2)

16.00 Anadolu Üsküdar - 1923 Esenkentspor (Selimiye) 1-2
KK 45' Saltuk Buğra Yeni (ÜSküdar)
KK 64' Yusuf Yılmaz (Esenkent)
71' Sercan Sezer (1-0)
82' Yunus Emre Taşkın (1-1)
KK' Sercan Sezer (Üsküdar)
91' Volkan Çetinkaya (1-2)

16.00 Gümüşsuyuspor - Tuzla Şifaspor (Paşabahçe) 1-1
58' Abidin Taş (1-0)
69' Yusuf Nuyan (1-1)

KK 93' Abidin Taş (Gümüşsuyu)
Atlas Yıldız (bay)

17. Grup
8 takımın yer aldığı Bu grupta maçlar daha sonra başlayacak.

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...