Cuma, Ağustos 23, 2019

Şeref Hamarat Bağcılar Güneşlispor'da


İstanbul 1.Amatör Lig ekiplerinden Bağcılar Güneşlispor bir transfer bombası daha patlattı.


Bölgesel Amatör Lig (BAL) oyuncularından Şeref Hamarat'ı renklerine katan kırmızı mavili ekip dış transferi tamamlamış oldu.

Bağcılar Güneşlispor'a transfer olan Şeref Hamarat "Geçtiğimiz yıl da formasını giymek istediğim ancak ailevi sağlık sorunları yüzünden oynayamadığım Bağcılar Güneşlispor ile bu yıl yollarımız birleşti. Başarılı bir sezon geçirmek için takım arkadaşlarımla maksimum katkı sağlayacağım ve Bağcılar Güneşlispor'a geldiğim için mutluyum" dedi.

Şeref Hamarat Mecidiyeköyspor'da futbola başladı, BAL ekiplerinden Azatlıspor, Niğde Gümüşlerspor ve Toroslar Belediyespor'da forma giydi. 

Bağcılar Güneşli Spor Kulübü Başkanı Mithat Sayar "Şeref ile geçen sene çalışmak istemiştik ancak bir takım nedenlerle olmamıştı. Bu sene beraber çalışacağız. O sene bu sene sloganıyla yola çıkan ekibimize güç katacaktır. Camiamıza hayırlı olsun.Dış transferde son transferimizi de yapmış olduk" dedi.

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...