Cuma, Ağustos 23, 2019

2019-2020 sezonu İstanbul 1. Amatör Lig'de gruplar belli oldu


İstanbul 1. Amatör Lig'de kuralar çekildi, gruplar belli oldu.


- 17 grupta ilk sırayı alacak toplam 17 takım Süper Amatör Lig'e çıkacak.
- İkinciler arasında en centilmen takım da doğrudan Süper'e yükselecek.
- İkinciler arasında kalan 16 takım aralarında maç yapacak ve 8 takım daha bir üst lig vizesi alacak.

- Her grupta son iki küme düşecek.

1. Grup
1. Karacaköy Belediyespor
2. Alibeyspor
3. Akalanspor
4. Gürpınarspor
5. BÇM Sinanspor
6. Denizköşklerspor
7. Ormanlı Köyü SK
8. Silivri Ortaköyspor
9. DH Yeşilkentspor
10. GOP Yeniköyspor

2. Grup
1. İzzettinspor
2. Esenyurtspor
3. Merkez Kayaşehirspor
4. Anadolu Esenyurtspor
5. Gazitepespor
6. Esenyurt Acarspor
7. Gökçealispor
8. Hadımköyspor
9. Güzelcespor
10. Çiftlikköyspor


3. Grup
1 Reşitpaşaspor
2 Yeni Levent Konaklarspor
3 Hamidiyespor
4 Sağmalcılarspor
5 Kocamustafapaşaspor
6 Şehreminispor
7 Trabzon 1453 SK
8 İstanbul Erzincanspor
9 Okmeydanı Fetihspor
10 Taksimspor

4. Grup
1 Mimarsinanspor
2 Davutpaşaspor
3 Sefaköy Kartalspor
4 Bağcılar Güneşlispor
5 Bahçeköyspor
6 Esenlerspor
7 Muradiye Gençlerbirliği
8 İzzetpaşaspor
9 Gelişimspor
10 Bahçelievler İY

5. Grup
1 Yeni Ufukspor
2 Bağcılar İSTOÇ
3 Şişli Yaylaspor
4 Kadırgaspor
5 Gültepespor
6 Hasköyspor
7 Altınovaspor
8 1863 Boğaziçi SK
9 Teraziderespor

6. Grup

  • 1 Seyrantepe Yeşilcespor

2 Tozkoparan Birlikspor
3 Zeytinburnu Zaferspor
4 Başakşehir Kartalspor
5 KK Mevlanaspor
6 Güneşlispor
7 Kumkapı Sarıçubuk 81
8 İkitellispor
9 Bahçelievler Soğanlı Olimpik
10 Vardarspor

7. Grup
1 Ramispor
2 Yıldıztabyaspor
3 Barışspor
4 Haliçspor
5 Bahçelievler Gümüşhanespor
6 Mecidiyeköy Tayfunspor
7 Bollucaspor
8 Çeliktepe Ümitspor
9 Sultançiftliğispor
10 Sakarya İMÇ

8. Grup
1 İstanbul Kastamonuspor
2 Yeşilova Esnafspor
3 Rumeli İY
4 Kilyosspor
5 Akatlarspor
6 Merkezefendispor
7 Çankırı Marufspor
8 Esenayspor
9 Olimpiyatspor
10 Halil Rıfat Paşaspor

9. Grup
1 Havataşspor
2 Yeni Ortabayırspor
3 Güngörenspor
4 Bayrampaşa Doğanspor
5 Mustafakemalpaşaspor
6 Aksarayspor
7 Eroğluspor
8 Etilerspor

10. Grup
1 Söğütlüçeşme Birlikspor
2 Ayazağaspor
3 Tophane Tayfunspor
4 Mahmutbeyspor
5 Damlaspor
6 Merterspor
7 Cankurtaranspor
8 Siirt Yavuzselimspor
9 Ulutepespor
10 Çeliktepespor

11. Grup
1 İstanbul Trabzonspor
2 Bayrampaşa Demirspor
3 Esentepe Adıyamanspor
4 Küçükpazarspor
5 Yeni Gayretspor
6 Alibeyköy Parsellerspor
7 Boğaziçispor
8 Çayırgücü
9 Zeytinburnu Yıldızspor

12. Grup
1 Sultanmuratspor
2 Kentyıldızspor
3 İstanbulspor
4 Etiler Kartalspor
5 Tepebağ Kültürspor
6 Emirganspor
7 İstanbul Gümüşhanespor
8 Galata SK
9 Şirinevlerspor


13. Grup

1 Kemahspor
2 Kaynarcaspor
3 İçerenköy İY
4 Onayspor
5 Yakacıkspor
6 Hekimbaşıspor
7 Çubukluspor
8 Örnekspor
9 Cevizli Gençlergücü

14. Grup

1 Maltepe Yıldızspor
2 Kanlıcaspor
3 Yeldeğirmenispor
4 Öz Karacaahmetspor
5 Sapanbağlarıspor
6 Sultanbeylispor
7 İstanbul Sitespor
8 Taşdelenspor
9 Çavuşoğluspor

15. Grup

1 Heybeliadaspor
2 Pendik Kaynarcaspor
3 1923 Esenkentspor
4 Gümüşsuyuspor
5 Tuzla Şifaspor
6 Anadolu Üsküdar
7 İnkılapspor
8 Bostancıspor
9 Atlas Yıldızspor

16. Grup

1 Esenkentspor
2 Yamanspor
3 Esnafspor
4 Üsküdar Anadolu SK
5 Adalarspor
6 Pendik Kavakpınarspor
7 Aydınlıspor
8 Kartal Yunusspor

17. Grup

1 Küçükbakkalköyspor
2 Marmara Karayolları SK
3 571 Velibaba Şahingücü
4 Kartal Elçispor
5 Ortadağspor
6 Orhanlıspor
7 Gülensuspor
8 Selamsızspor

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...