Pazar, Haziran 30, 2019

Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu kayıtları sürüyor


Ispartakule, Altınşehir ve Bahçeşehir bölgesindeki gençlere hizmet veren Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu çalışmalarına başlarken kayıtlar sürüyor.Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu Genel Koordinatörü Yılmaz Canpolat yaptığı açıklamasında, “2019 Yılı Yaz Futbol Okulumuzda çalışmalar 24 Haziran 2019 Pazartesi günü başladı. Çalışmalar kendi halı saha tesislerinde Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 4 günü devam edecektir. Yaz Futbol Okulumuzdan 2000-2013 doğumlular arasında bütün çocuklarımız faydalanabilecektir. Yetenekli olan sporcu kardeşlerimiz Beşiktaş’ın alt yapısında değerlendirilecektir. Futbol Okul sorumlumuz Nesrin Canpolat olup, Teknik Sorumlu Samet Güngör, antrenörlerimiz Hasan Zaptiyeoğlu ve Eser Erdağı’dır” dedi.

Canpolat “Çocuklarını futbol okulumuza kayıt ettirmek isteyen velilerimiz hafta içi salı ve perşembe günleri 18:00 -21 :00 saatleri arası hafta sonu ise 09.00 -15.00 arasında Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu Tesisleri’ne gelip kayıt yaptırabilirler” diye konuştu.

İrtibat Tel: 0532 326 77 76

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...