Pazar, Haziran 16, 2019

Güngören Kulüpler Birliği'nden sağlıkta önemli adım


Güngören Kulüpler Birliği ile Özel Ataköy Hastanesi arasında yapılan protokol ile ilçede bulunan 12 kulübe sağlık hizmetlerinde büyük kolaylıklar sağlanacak.Protokol, Güngören Kulüpler Birliği Başkanı Atilla Kırali’nin vekili olan İstanbul Gençlergücü Kulübü Başkanı Özgür Subaşı ile Özel Aataköy Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Bayramgürler’in vekili Elif Sayınbulut arasında imzalandı.
Taraflar arasında yapılan protokole göre, kulüpler birliği bünyesindeki kulüplerin 17 yaş altı sporcuları Ataköy Hastanesi’nde ücretsiz muayene olacak, 18 yaş üstü oyuncular içinse 20 TL ödenecek. Ayrıca Güngören Kulüpler Birliği üyeleri ve çalışanları ile birinci derece yakınlarına poliklinik hizmetlerinde, görüntüleme ve laboratuan ücretlerinde yüzde 30 indirim sağlanacak. Ameliyatlarda da özel indirim sağlanacak. Ayrıca kulüplerin toplu muayenelerinde tüm sporcular hastanenin özel servisiyle kulüp lokalinden alınıp muayene sonrası tekrar lokale bırakılacak.

Protokolden faydalanacak kulüpler şunlar:
Güngören Belediyespor
Güngörenspor
Altınovaspor
Haznedarspor
Haznedar Çetinkayaspor
H.İdman Ocağı
İstanbul Gençlergücü
Güneştepespor
Güngören Doğuşspor
Tozkoparan Birlikspor
Şehzadebaşıspor
Gençosmanspor

Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...