Cumartesi, Haziran 15, 2019

2018-2019 Türkiye U16 Şampiyonası Toplu Sonuçları


Türkiye U16 Futbol Şampiyonası'nda ilk kademe sona erdi. Tüm sonuçlar her zaman olduğu gibi Yerel Futbol'da




1.Grup
İSTANBUL
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
16:00 Kayaşehirspor-Gazi Mahallesi 1-1
13 Haziran Perşembe
18:00 Kayaşehirspor-Küçükçekmece İY 2-1 
14 Haziran Cuma
16:00 Gazi Mahallesi-Küçükçekmece İY 2-1
Statü Gereği Birinci Belirleme
Gazi Mahallesi-Kayaşehirspor 4-3 pen
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Halkalı Taştepespor-Sultangazispor 3-2
13 Haziran Perşembe
16:00 Bağlarbaşıspor-Sultangazispor 1-0
14 Haziran Cuma
18:00 Halkalı Taştepespor-Bağlarbaşıspor 2-1
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
17:00 Gazi Mahallesi-Halkalı Taştepespor 1-0

2.Grup
TEKİRDAĞ/Kapaklı
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
16:00 Selimiye-Edirne Fatihspor 10-0
13 Haziran Perşembe
16:00 Hereke Yıldızspor-Edirne Fatihspor 4-2
14 Haziran Cuma
16:00 Selimiye-Hereke Yıldızspor 2-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Zara Ekinlispor-Lüleburgazspor 4-2
13 Haziran Perşembe
18:00 Lüleburgazspor-Körfez Gençlerbirliği 2-1
14 Haziran Cuma
18:00 Zara Ekinlispor-Körfez Gençlerbirliği 3-1
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
17:00 Selimiye-Zara Ekinlispor 1-0
3.Grup
DÜZCE
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
16:00 Arabayatağıspor-Gölcük Harb İş 6-0
13 Haziran Perşembe
18:00 K.Karabekir Mevlana-Gölcük Harb İş 5-1
14 Haziran Cuma
16:00 Arabayatağıspor-K.Karabekir Mevlana 3-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Bursa Atıcılarspor-Başakşehirspor 2-0
13 Haziran Perşembe
16:00 Kapaklı Sitespor-Başakşehirspor 3-2
14 Haziran Cuma
18:00 Bursa Atıcılarspor-Kapaklı Sitespor 1-1 (4-2)pen
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
17:00 Arabayatağıspor-Bursa Atıcılarspor 1-1 (5-4)pen
4.Grup
KOCAELİ
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
16:00 Beykozspor-Aragonit Büyüksaka 4-0
13 Haziran Perşembe
18:00 Harmanlıkspor-Aragonit Büyüksaka 2-1
14 Haziran Cuma
16:00 Beykozspor-Harmanlıkspor 4-1
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Çorlu Kültürspor-Safranyolu Doğuş 4-3
13 Haziran Perşembe
16:00 İstanbul Altınova-Safranyolu Doğuş 4-0
14 Haziran Cuma
18:00 İstanbul Altınova-Çorlu Kültürspor 2-1
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
17:00 İstanbul Altınovaspor-Beykozspor 2-0
5.Grup
UŞAK
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
16:00 Bursa Yeni Karaman-Dış Mahalle Yıldırım 6-0
13 Haziran Perşembe
18:00 Arnavutköy Bld-Dış Mahalle Yıldırım 4-0
14 Haziran Cuma
16:00 Bursa Yeni Karaman-Arnavutköy Bld 2-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Sökegücü-Bursa Emekspor 1-1
13 Haziran Perşembe
16:00 Beylikdüzüspor-Sökegücü 4-1
14 Haziran Cuma
18:00 Bursa Emekspor-Beylikdüzüspor 2-1
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
15:00 Bursa Yeni Karaman-Bursa Emek 1-1 (4-2)pen
6.Grup
KÜTAHYA
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
15:00 İkitellispor-Çiğli Belediyespor 2-0
13 Haziran Perşembe
17:00 Çiğli Belediyespor-Yunusemre Bld 2-1
14 Haziran Cuma
15:00 İkitellispor-Yunusemre Belediyespor 6-1
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
17:00 Kartalspor-Güzeltepespor 4-0
13 Haziran Perşembe
15:00 Güzeltepespor-Sandıklıspor 3-3 
14 Haziran Cuma
17:00 Kartalspor-Sandıklıspor 11-0
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
11:00 İkitellispor-Kartalspor 2-1
7.Grup
BOLU
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
15:00 Çilimli Belediyespor-Kütahya Yeşilayspor 3-2
13 Haziran Perşembe
17:00 Erenlerspor-Kütahya Yeşilayspor 4-1
14 Haziran Cuma
15:00 Erenlerspor-Çilimli Belediyespor 3-1 
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
17:00 Zonguldak Sarayspor-Kocaeli 41FK 4-0
13 Haziran Perşembe
15:00 Eskişehir Şekerspor-Kocaeli 41FK 2-1
14 Haziran Cuma
17:00 Eskişehir Şeker-Zonguldak Saray 1-1 (6-5)pen
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
15:00  Erenlerspor-Eskişehir Şekerspor 3-1
8.Grup
BURDUR
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
15:30 Lara Eğitim-Denizli Telekom 2-1
13 Haziran Perşembe
17:30 İzmir Pınargücü-Denizli Telekom 2-0
14 Haziran Cuma
15:30 İzmir Pınargücü-Lara Eğitim 3-1
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
17:30 Konya Meram Karakartallar-Kızılcabölük 4-0
13 Haziran Perşembe
15:30 İzmir Belediyespor-Kızılcabölük 4-1
14 Haziran Cuma
17:30 Konya Meram Karakartallar-İzmir Bld 2-0
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
14:00 Konya M.Karakartallar-İzmir Pınargücü 1-1 (5-4)pen
9.Grup
İZMİR
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
16:00 Balıkesir BŞBld-Hastanebayırıspor 1-1
13 Haziran Perşembe
18:00 Bursa Fethiye İd.Yrd. -Balıkesir BŞBld 3-1
14 Haziran Cuma
18:00 Bursa Fethiye İd.Yrd-Hastanebayırı 6-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Milas Gençlikspor-Aydın Yıldızspor 1-0
13 Haziran Perşembe
16:00 Bandırmaspor-Aydın Yıldızspor 3-2
14 Haziran Cuma
18:00 Bandırmaspor-Milas Gençlikspor 3-0
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
16:00 Bursa Fethiye İd.Yrd-Bandırmaspor 1-0
10.Grup
DENİZLİ
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
15:00 Isparta İYAŞ-Etimegut Bld 0-0
13 Haziran Perşembe
17:00 İzmirspor- Isparta İYAŞ 5-2
14 Haziran Cuma
15:00 İzmirspor-Etimegut Belediyespor 1-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
17:00 Yeni Burdurspor-Ortaca Belediyespor 2-1
13 Haziran Perşembe
15:00 Antalya DSİ-Ortaca Belediyespor 3-1
14 Haziran Cuma
17:00 Antalya DSİ-Yeni Burdurspor 4-3
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
15:00 Antalya DSİ-İzmirspor 1-0
11.Grup
KONYA
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
15:30 Başkentgücü-Bağbaşı Zeytinköy 0-0
13 Haziran Perşembe
15:30 Başkentgücü-Mucurspor 4-0
14 Haziran Cuma
15:30 Bağbaşı Zeytinköy-Mucurspor 5-0
Statü Gereği Birinci Belirleme
Denizli Bağbaşı Zeytinköy-A.Başkentgücü 4-2 pen
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
17:30 Çiftlikköy Adonis-Karaman Başakspor 3-1
13 Haziran Perşembe
15:30 Yaşamkent İlker-Karaman Başakspor 6-1
14 Haziran Cuma
17:30 Yaşamkent İlker-Çiftlikköy Adonis 1-0
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
15:00 A.Yaşamkent İlker-D.Bağbaşı Zeytinköy 2-1
12.Grup
KIRŞEHİR
13 Haziran Perşembe
15:00 Aksaray Kılıçarslan İÖO -Konya Kadıköyspor 2-1
17:00 MKE Çankırıspor-Kayseri OSB Atletik 2-2
14 Haziran Cuma
15:00 Konya Kadıköy-MKE Çankırıspor 2-0
17:00 Kayseri OSB Atletik-Aksaray Kılıçarslan İÖO 1-0
15 Haziran Cumartesi
10:00 Aksaray Kılıçarslan İÖO -MKE Çankırıspor 3-1
12:00 Kayseri OSB Atletik-Konya Kadıköyspor 1-0
13.Grup
BARTIN
13 Haziran Perşembe
15:00 Elvan İnşaat Kızıkspor-Safranbolu Bld 3-0
17:30 Çorum Halk Eğitim K.-Zonguldak Balıspor 2-1
14 Haziran Cuma
15:00 Zonguldak Balıspor-Safranbolu Bld 3-2
17:30 Çorum Halk Eğitim K.-Elvan İnşaat Kızık 0-0
15 Haziran Cumartesi
15:00 Elvan İnşaat Kızıkspor-Zonguldak Balıspor 3-2
17:30 Çorum Halk Eğitim K.-Safranbolu Bld 1-0
Statü gereği birincilik için penaltılar;
Çorum Halk Eğitim - Elvan İnşaat Kızık: 4-2
14.Grup
ÇORUM
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
17:00 Sinop Tersane-Kırıkkale Büyük Anadolu 1-0
Not:Bartın Gençlerbirliği şampiyonadan çekildi.
14 Haziran Cuma
15:00 Sinop Tersane-Kırıkkale Büyük Anadolu 2-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
17:00 Samsun Kadıköyspor-Yemenoğlu Bozok 2-0
13 Haziran Perşembe
15:00 Kastamonu ÖİKHz-Yemenoğlu Bozok 3-0
14 Haziran Cuma
17:00 Samsun Kadıköyspor-Kastamonu ÖİKHz 3-0
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
11:00 Samsun Kadıköyspor-Sinop Tersanespor 2-1
15.Grup
GÜMÜŞHANE
13 Haziran Perşembe
14:00 Ardeşenspor-Giresun Kayadibispor 2-0
16:00 Bayburt İl Özel İdarespor-Sivas Yolspor 1-1
14 Haziran Cuma
14:00 Sivas Yolspor -Giresun Kayadibispor 4-1
16:00  Ardeşenspor-Bayburt İl Özel İdare 3-0
15 Haziran Cumartesi
14:00 Ardeşenspor-Sivas Yolspor 3-1
16:00  Giresun Kayadibi-Bayburt İl Özel İdare 2-0
16.Grup
GİRESUN
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
15:00 Atakum Bld-Trabzon Soğuksuspor 3-1
13 Haziran Perşembe
17:00 Amasya Bld-Trabzon Soğuksuspor 3-1
14 Haziran Cuma
15:00 Atakum Bld-Amasya Bld 7-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
17:00 Araklı 1961 -Altınordu Bld 1-0
13 Haziran Perşembe
15:00 Tokat Topçamspor -Altınordu Bld 2-0
14 Haziran Cuma
17:00 Araklı 1961 -Tokat Topçamspor 3-1
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
12:00 Araklı 1961-Atakum Bld 0-0 (4-1)pen
17.Grup
AKSARAY
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
16:00 Akdeniz Bld-Ankara Ulubeyspor 5-1
13 Haziran Perşembe
18:00 Adanaspor-Ankara Ulubeyspor 4-1
14 Haziran Cuma
16:00 Adanaspor-Akdeniz Bld  0-0 (4-2)pen
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Mersin BŞBld Meski-Kayseri Şekerspor 3-2
13 Haziran Perşembe
16:00 Kayseri Şekerspor-Ankara OSTİM 3-1 
14 Haziran Cuma
18:00 Ankara OSTİM-Mersin BŞBld Meski 3-3 
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
11:00 Adanaspor-Mersin BŞBld Meski 4-0
18.Grup
BİNGÖL
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Tatvan Gölspor-Bağlar Belediyespor 1-0
13 Haziran Perşembe
18:00 Bağlar Belediyespor-Siirt İktisas 3-1
14 Haziran Cuma
16:00 Tatvan Gölspor-Siirt İktisas 0-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
18:00 Elazığ İl Özel İdare-Tunceli Cengiz Plaza 5-2
13 Haziran Perşembe
18:00 Yakutiyespor-Tunceli Cengiz Plaza 8-0
14 Haziran Cuma
16:00 Elazığ İl Özel İdare-Yakutiyespor 2-1
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
11:00 Tatvan Gölspor-Elazığ İl Özel İdare 2-2 (5-4)pen
19.Grup
ERZURUM
A Grubu
12 Haziran Çarşamba 
14:30 Muş İdmanyurdu-Ortahisar Kanuni 1-1
14 Haziran Cuma
16:00 Ortahisar Kanuni- Muş İdmanyurdu 5-0
B Grubu
12 Haziran Çarşamba 
16:00 Gümüşhane Telekom-Erzincan Enerji Bld 7-1
13 Haziran Perşembe
14:30 Iğdır Esspor-Erzincan Enerji Bld 2-0
14 Haziran Cuma
16:00 Gümüşhane Telekom-Iğdır Esspor 2-0
FİNAL
15 Haziran Cumartesi
11:00  Ortahisar Kanuni- Gümüşhane Telekom 4-1
20.Grup
MERSİN
13 Haziran Perşembe
16:00 Nevşehir Bld-Hatay Ekincispor 5-2
18:00 Osmaniye FK- Adana Gençlerbirliği 2-1
14 Haziran Cuma
16:00 Adana Gençlerbirliği-Nevşehir Bld 3-0
18:00 Osmaniye FK-Hatay Ekincispor 2-0
15 Haziran Cumartesi
16:00 Adana Gençlerbirliği-Hatay Ekinci 4-0
18:00 Osmaniye FK-Nevşehir Bld 2-0
21.Grup
KİLİS
13 Haziran Perşembe
17:00 İskenderun Kayraspor-1920 Maraşspor 3-0
17:00 Karaköprü Bld-Şehitkamil Bld 0-0
14 Haziran Cuma
17:00 1920 Maraşspor-Karaköprü Bld 3-1
17:00  İskenderun Kayraspor-Şehitkamil Bld 2-1
15 Haziran Cumartesi
17:00 1920 Maraşspor-Şehitkamil Bld 0-0
17:00  İskenderun Kayraspor-Karaköprü Bld 2-0
22.Grup
ŞANLIURFA
13 Haziran Perşembe
17:30 Diyarbakır DSİ-Mardin BŞBld 4-1
17:30 Kale Gençlerbirliği-Adıyaman G.Birliği 1-0
14 Haziran Cuma
17:30 Diyarbakır DSİ-Kale Gençlerbirliği 4-0
17:30 Mardin BŞBld -Adıyaman G.Birliği 3-3
15 Haziran Cumartesi
11:00 Diyarbakır DSİ-Adıyaman G.Birliği 12-0
11:00 Malatya Kale Gençlerbirliği-Mardin BŞBld 4-4
DERLEYEN: BENAN DİKER

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...