Perşembe, Mayıs 30, 2019

Spor camiası Yeşilova Esnafspor iftarında buluştu


Küçükçekmece 1. Amatör Lig ekiplerinden Yeşilova Esnafspor, geleneksel iftar organizasyonunu gerçekleştirdi. İftara Küçükçekmece Belediyesi Meclis Başkanı Gökhan Gümüşdağ, Küçükçekmece Belediye Meclis üyelerinden Gökhan Aygün, Bağdır Gönenç Turhan Dinç, Ahmet Hayrunuşlar, Ak Parti Küçükcekmece ilçe Başkanı Avukat Mustafa Korkut, MHP Küçükçekmece İlçe Başkanı Seyfettin Tiryaki, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk,Tek Rumeli Tv Spor Müdürü Mehmet Çelik, Bezirganbahçe Spor kulübü Başkanı Hayati Yolcu, İstanbul Balkanspor Kulübü Başkanı Rıdvan Vatansever ve As Başkanı Tamer Arslan, İstanbul Demirspor Kulübü Başkanı Seyit Bel, Kanaryaspor Kulübü Başkanı Ahmet Tuğlar, Yeşilova ve Gültepe mahalle muhtarları, Yeşilova Esnafspor teknik heyeti futbolcular ve amatör futbol camiasından bir çok isim katıldı.

Yeşilova Esnafspor Kulübü Başkanı Ahmet Ulaş, davetlerine icabet eden herkese teşekkür ederek, kulübün geleneksel iftarını gelecek yıllarda da gerçekleştireceklerinin altını çizdi.

Haber: Yılmaz AktepeHiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...