Çarşamba, Haziran 27, 2018

Sultanmuratspor yeniden Gümüşdağ dedi

Sultanmuratspor’da Olağan Genel Kurul kulüp lokalinde yapıldı. Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Recep Şencan’ın da katıldığı genel kurula tek liste ile giren mevcut başkan Hasan Gümüşdağ, yeniden başkanlığa seçildi.


Gelecek sezon İstanbul 2. Amatör Lig’de mücadele edecek olan Sultanmuratspor’da mevcut yönetim olağan genel kurulda yeniden göreve gelerek güven tazeledi. Kulüp lokalinde gerçekleştirilen genel kurula Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İpek, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Genel Sekreteri Recep Kelment, Trakya Rumeli Balkanlar Gönül Birliği Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün, Trakya Rumeli Balkanlar Gönül Birliği Platformu Gençlik Kolları Başkanı Naser Serbest, Bezirganbahçespor Kulüp Başkanı Hayati Yolcu, İstanbul Demirspor Genel Sekreteri Ahmet Çalık, Sefaköy Kartalspor yöneticilerinden Cem Özel, Serdar Kasap, Sultanmurat Mahalle Muhtarı Faruk Demir ve kongere üyeleri katıldı.


Kendilerini yeniden bu göreve layık gören üyelere teşekkür eden Başkan Hasan Gümüşdağ, “Öncelikle yeni dönemde yönetimimizden ayrılan arkadaşlarımıza bugüne kadar kulübümüze verdikleri destekler nedeniyle teşekkür ediyorum. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana Sultanmuratspor’un menfaati için çalıştık. Farklı düşüncelerde, farklı fikirlerde olabiliriz ama hep bir amaç doğrultusunda birleştik. Önümüzdeki dönemde de Sultanmuratspor’’un başarısı için çalışacağız” dedi.


Şencan'dan tebrik
Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan ise yönetimi tebrik ederek “Yeni dönemde başarılarınızı daha üst seviyelere taşıyacağınıza inanıyorum” dedi.


Gençtürk: Kulüplerin yanındayız
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk ise, “Hangi branşta olursa olsun biz bugüne kadar amatör sporun her çeşidine destek verdik, her zaman yanında olduk. Özellikle alt yapı spor alanlarının oluşturulmasında önemli katkılar yaptık. Biz hizmetleri yaparken bizlere her zaman destek olan başta küçükçekmece Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz Sayın AK Parti Küçükçekmece ilçe başkanımız Av. Mustafa korkut ve Belediye başkan yardımcılarından personeline teşekkür ediyorum yeniden başkanlığa seçilen Hasan Gümüşdağ ve yönetim tebrik ediyor Sultanmuratspor kulübümüze hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.


Aygün: Camialar kulüplerin yanında olmalı
Trakya Rumeli Balkanlar Gönül Birliği Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün ise Sultanmuratspor’un ilçenin köklü kulüplerinden birisi olduğunu belirterek, “Amatör liglerdeki takımlarda yöneticilik yapmak zordur ve fedakârlık ister. Ben de Gültepe Özgençlikspor kulübünde başkanlık yaptım bir dönem onun için zorlular ve sıkıntıları çok iyi bilen birisiyim. Trakya Rumeli Balkanlar Gönül Birliği Platformu yönetim olarak tüm kulüplerimizin yanındayız ve her türlü ihtiyaçlarını da karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak bunun yanı sıra camiaların kendi fertlerinin de takımlarına sahip çıkması gerekiyor. Maddi gücü olan maddi olarak, değilse de tüm camianın takımına manevi olarak da sahip çıkması gerekiyor” dedi.


 


Sultanmuratspor’un yeni yönetim kurulu şöyle:


Yönetim Kurulu Asil: Hasan Gümüşdağ, İsa kıran, Süleyman Gümüşdağ, İbrahim şakiroğlu, Hayrettin Cantürk , Naser Serbest, Cem Yavuz
Yönetim Kurulu Yedek: Mahmut Şencan, Bülent Şentürk, Erdoğan Dinç, Erdinç şakiroğlu, Sadullah Çalışkan
Denetleme Kurulu Asil: Harun şakiroğlu, İsa Korkmaz, Enver Beşkardeşler
Denetleme Kurulu Yedek: Şakir Karaca, Behzat Durak, Emrullah Verbay


Haber: Yılmaz Aktepe


 


Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...