Cumartesi, Mayıs 12, 2018

2. Amatör Lig 12 Mayıs Cumartesi sonuçları

Sizin için küçük ama insanlık için büyük bir skor olabilir. Olur da paylaşmak isterseniz: 0507 951 08 84



2. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
13.00 Esenyurt Kartalspor - Ovayenicespor (Esenyurt Bld) 1-3
15.00 Örnek İY - Esenyurt Acarspor (Esenyurt Bld) 0-1
16.00 Arnavutköyspor - Subaşıspor (Bolluca) 1-5
17.00 Ormanlı Köyü SK - Anadolu Esenyurtspor (Karacaköy) 2-3
00.00 TEM Terkosspor - Gümüşpınarspor 3-0 h


4. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
16.00 Sarıyer FSM - Poligon Fethiyespor (Çilekli İsmet İnönü) 3-1
16.00 Şenlikköy GB - Haznedar İdman Ocağı (Şenlikköy) 7-1
16.00 Sarıyer Madenspor - Seyrantepe Ofspor (Çayırbaşı) 1-4
16.30 Eroğluspor - Gençosmanspor (ZB Hasan Doğan) 5-3


6. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
16.00 Damlaspor - Ateştuğlaspor (İBB Bayrampaşa) 3-2
16.00 Yeni Ortabayırspor - Mecidiyeköy Tayfunspor (Yahya Kemal) 4-2
16.30 Şehreminispor - Altınyıldızspor (Namık Sevik) 3-2
00.00 Artvinspor - Zekeriyaköyspor 0-3 h
00.00 Yeşiltepespor - Öz Yavuzselimspor 0-3 h


8. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
14.30 Yeşildirekspor - Cankurtaranspor (Namık Sevik) 4-1
15.00 Altınokspor - Esenler Turgutreisspor (Mimarsinan) 8-1
16.00 CFS Bağcılarspor - Gedikpaşaspor (Mahmutbey) 2-1
17.00 Aslantepespor - Tepebağ Kültürspor (Sadabad) 0-10


10. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
14.30 Selvispor - Kentyıldızspor (ZB Hasan Doğan) 6-2
16.00 Göktürk Sarayspor - Söğütlüçeşme Birlikspor (Göktürk) 4-2
00.00 Sanayi Mahallesi SK - Gürzaferspor 3-0 h
00.00 Göktürkspor - Güngören Doğuşspor 3-0 h


12. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
14.00 Güneşlispor - Bayrampaşa Doğanspor (Mahmutbey) 4-0
16.00 Ayazağa Esenspor - Altınaslarspor (Ayazağa) 3-0 h
16.00 Muratpaşaspor - Çağlayanspor (Bayrampaşa Bld) 5-0
00.00 Yeşil Ilgazspor - Samatyaspor 3-0 h


14. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
13.00 Özataşehirspor - Anadolu Üsküdarspor (İdealtepe) 0-7
14.30 Şilespor - Fındıklıspor (Şile) 3-1
16.00 Küçüksu Yenimahalle SK - Batı Ataşehirspor (Ortaçeşme) 2-4
00.00 Küçükbakkalköyspor - Kavakpınarspor 0-3 h


16. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
13.00 P.Y.Kartallarıspor - Ataşehir Arenaspor (Çamlık) 9-1
14.00 Doğan Güneşspor - Balkan Yeşilbağlarspor (Selimiye) 1-7
15.30 Girne Gençlik - Ataşehir Yoncaspor (Başıbüyük) 3-0
16.00 TED İstanbul Koleji - Selami Ali YSSK (Çavuşbaşı) 1-0
16.00 Elmalıspor - Atlasspor (Paşabahçe) 3-3


18. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
14.00 Çiğdemspor - Tunusbağıspor (Paşabahçe) 4-2
16.00 Harb İşspor - Pendik Doğanspor (Gülsuyu) 3-2
16.00 Salacakspor - Sultan Mehmed Hanspor (Çakmak) 4-2
18.00 İcadiyespor - P571V Şahingücü (Selimiye) 1-3
00.00 Feneryoluspor - Rüzgarlıbahçespor 3-0 h

Hiç yorum yok:

2019-2020 sezonunda BAL'a yükselen takımlar

2019-2020 sezonu sonunda illerinin mahalli liglerinden Bölgesel Amatör Lig'e yükselen kulüpler belli oldu.