Salı, Nisan 17, 2018

Yıldıztabyaspor'da kongre zamanı

İstanbul Süper Amatör Ligi ekiplerinden Yıldıztabyaspor 22.04.2018 Pazar günü saat 14.00'te kendi tesislerinde kongre yapacak.


Kırmızı beyazlı ekipte 3 sezondur başkanlık yapan Yavuz Coşkun tekrar başkanlığa adaylığını koyarak yoluna devam etmek istediğini açıkladı. Yavuz Coşkun , 3 sezondur kulübümüz için çok şeyler yaptıklarını dile getirdi. Yaptıklarımız her zaman kalıcı ve geleceğe yönelik işler oldu. Bundan sonrada yapacaklarımız aynı sistemde devam edecektir. Tesislerimizin yıkılması bizim yapacağımız çalışmalarda bizi etkileyecektir elbette , çok zorlanacağımız bir döneme gireceğimizi biliyoruz. Ancak biz her şekilde elimizden geleni yaparak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Nasılki hiç başarı tesadüf değilse , tüm yollar güllerden oluşmuyorsa bizler bunun bilincindeyiz. Zoru başarmak güzel olandır. Kongre günü tesislerimizde 3 yıldır yaptıklarımızı tüm üyelerimize aktaracağız ve nerelerden nerelere geldiğimizi tek tek anlatacağız.
Oy kullanmaya hakkı olan tüm üyelerimizi pazar günü kongremize bekliyoruz diyerek sözlerini noktaladı.

Hiç yorum yok:

Olmayınca olmuyor: Çok uğraşan ancak 3. Lig'e çıkamayan 8 kulüp

3. Lig’e çıkmak için senelerce büyük emek ve para harcayan ancak mutlu sona bir türlü ulaşamamış ekiplerden bazılarını derledik...