Pazar, Nisan 15, 2018

Yenişehirspor'da Murat Şahin korkuttu

İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Yenişehirspor'da hem başkanlık hem de futbolculuk yapan Murat Şahin, bugün İstanbul Gümüşhanespor'la oynadıkları maçta talihsiz bir sakatlık geçirdi.


Yahya Kemal Stadı'nda oynanan maçın 43. dakikasında rakibiyle kafa kafaya çarpışan Şahin, alnından ciddi bir şekilde yaralandı. Kanlar içinde kalan Murat Şahin'e ilk müdahaleyi sahadaki sağlık görevlisi yaptı, akabinde hemen hastaneye götürüldü ve alnına dikiş atıldı. Kafa travması teşhisi konulan Şahin müşahade altına alındı. Başkanın bu geceyi hastanede geçirmesi bekleniyor.


2009 yılından bu yana aralıksız, başkanı olduğu Yenişehirspor'da forma giyen 1979 doğumlu Murat Şahin, 1946 kurulan kulübünü yıllardır kısıtlı imkanlarla ayakta tutma mücadelesi veriyor. Başkan, maçtan hemen önce yaptığı paylaşıkda "Spora eğitimli bir millet asla yorulmaz. Spor kulüplerini ayakta tutmak vazifemizdir" ifadelerini paylaşmıştı.


Muhabir: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...