Pazar, Nisan 15, 2018

2.Amatör 15 Nisan Pazar Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


 


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Gökçeali - Karaağaç ( Çatalca Stadı ) 0-6
16:00 Haraççıspor - Kumburgaz ( Hadımköy Sahası ) 1-2
16:00 Çanakça - Çakılköy ( İzzettin Stadı ) 2-5
16:00 Gümüşyaka - Öz Örencik Köyü ( Silivri Stadı ) 3-0


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Alipaşa - Medicell Beylikdüzü 2011 ( Silivri Stadı ) 3-0
16:00 5 Mevsim Gençlik - Karacaköy Bld. ( Başakşehir Ş.Erdem Özçelik Stadı ) 2-2
16:00 Silivri Mimarsinan - Kabakça ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı) 1-2


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Sarıyer Yeni Mahalle - Çeliktepe Ümit ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 1-1
16:00 Thy - Güzelhisar ( İbb Şenlikköy Stadı ) 2-0
16:00 İstanbul Gümüşhane - Yenişehir ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası ) 7-1

16:30 Molla Aşkı - Büyükdere ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 7-6


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Çelikspor - Sarıgöl Birlik ( Namık Sevik Stadı ) 10-0
16:00 Çınaraltı Spor - Bağcılar G.Gücü ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 3-2
16:00 Nişanca Gençlik - Gop.Şemsipaşa ( Eyüp Belediyesi Rami Stadı ) 6-0
16:00 Bahçelievler İ.Y. - Ihlamurdere Spor ( İfa Sahası ) 2-2
17:00 Esenyurt İncirtepe - Bağcılar Evren ( Esenyurt Belediye Stadı ) 4-1


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 İ.T.Ü. - Halkalı ( İ.T.Ü. Stadyumu (Ayazağa Kampüsü) ) 0-2
16:00 Avcılar Gençlerbirliği - Cerrahpaşa ( Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu ) 4-2


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Etiler Kartalspor - Fişekspor ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 1-1
16:00 Beyoğluspor - Halilrıfatpaşa ( Beyoğlu Stadı ) 0-9
16:00 İgdaş - R.Hisarı ( Yıldıztabya Stadı ) 2-1
16:30 Gümüşdere - Balat Yeşilova ( Sarıyer Bld.Çayırbaşı Stadı) 0-6


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Nurtepe Güneyyıldızı - Y.S.Selim ( Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı ) 1-0
14:00 Eyüp Çırçır İmar - Y.Güneş ( Yıldıztabya Stadı ) 0-0
16:00 Gop.Venüs - Fatih ( Karadeniz Tekin Küçükali Stadı ) 0-3 h


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Taçspor - Atalar ( Dudullu Stadı ) 2-1
14:30 Sapanbağları - Anadolu Kartalları ( Kartal Yunus Sahası ) 2-1
16:00 Çekmeköy Çarşı - Ataşehirgücü ( Alemdağ Stadyumu ) 5-3


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Haydarpaşa Demir - Beykoz Göllü Köyü(Çakmak Sahası ) 2-0'ken konuk ekip sahada çekildi
12:00 Hasanpaşa - Fetih Kelkit ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 4-3
16:00 Marmara Karayolları - Tuzla Mimarsinan ( Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı ) 3-1
16:00 Maltepe Belediye - Kirazlıtepe ( Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı ) 5-1
16:30 Üsküdar Çınarspor - Beykoz İncirköy ( Dudullu Stadı ) 3-0 h


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Ferahspor - Acıbadem Üsküdar ( Selimiye Stadı ) 3-5
16:00 Erenköy Acar - Adalar ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 1-4
16:30 1453 Maltepe Gençlik - Öz Karacaahmet ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 4-2
16:30 Soğanlık - Selamsız ( Kartal Yunus Sahası ) 0-2

Hiç yorum yok:

2019-2020 sezonunda BAL'a yükselen takımlar

2019-2020 sezonu sonunda illerinin mahalli liglerinden Bölgesel Amatör Lig'e yükselen kulüpler belli oldu.