Salı, Mart 13, 2018

Uşak'ta çok ilginç bir protesto

Uşak’ta 1.Amatör Lig Play-Off grubunda Banaz Özlemspor ile Eşme Belediyespor, Banaz şehir stadında karşı karşıya geldi.Karşılaşmanın başlaması ile ilk 1 dakika boyunca Eşme Belediyesporlu oyuncular kendi sahalarında, kendi aralarında top çevirdiler ve sonrasında Ziya kendi kalesine golü attı ve Banaz Özlemspor 1-0 öne geçti.


Gol sonrasında santra yapan Eşme Belediyesporlu oyuncular topu Banaz Özlemsporlu oyunculara verdiler ve bu sefer de Banaz Özlemsporlu oyuncular kendi sahalarında kendi aralarında top çevirdiler ve sonrasında Gökhan kendi kalesine golü attı attı ve karşılaşmada skora denge geldi.1-1


Karşılaşmanın ilk dakikalarında ilginç bir protesto eylemini gerçekleştiren Banaz Özlemspor ile Eşme Belediyesporlu oyuncular sezon boyunca ve Play-Off karşılaşmalarında yaşanan hakem hatalarını, Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ve İl Hakem Kurulu’nu protesto etmek için böyle bir eylemi gerçekleştirirlerken, protesto eylemine her iki taraftarları da alkışlar ile destek verdi. Protesto eylemi sonrasında normal seyrine dönen karşılaşma 2-2 berabere sonuçlandı.


Uşak 1. Amatör Play-off’ta bitime iki hafta kala lider Sivaslı Belediyespor’un 20, takipçileri Eşme Belediyespor’un 15, Banaz Özlemspor’un 13 puanı bulunuyor.


Haber: Servet Sarun - egedespor.blogspot.com.tr

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...