Pazar, Mart 18, 2018

Ortaköy'de Kadir Eren Sayar bıraktı

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Ortaköyspor’da ikinci Kadir Eren Sayar dönemi sona erdi. Tecrübeli teknik adam, Sekbanlar karşısında aldıkları 2-1 yenilgi sonrası görevini bıraktı.


Sayar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Geçen sene şampiyonluk ile bitirdiğimiz ligi klasman maçlarında son haftaya kadar götürmemize rağmen bir üst lige çıkamamıştık. Bu sezon ise 4 . Hafta sonunda lig sıralamasında 9 . olan Ortaköy’ü kalan 16 maçta 11 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyetlik performans ile son zamanların en dikkat çekici geri dönüşünü sağlayarak yine ilk iki içerisine sokup klasman grubunu kaldık ve geçen seneki başarıyı tekrarlamış olduk. Klasman grubuna galibiyet ile başlayıp Vefa maçı haricinde diğer maçlar da çok pozisyon üretip değerlendiremediğimiz, bireysel hatalardan kaynaklı puan ve puanlar kaybederek sezonu üzülerek kapatmış oluyoruz kendi adımıza” dedi.


Haber: Melih Öztürk

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...