Salı, Mart 13, 2018

Karaer: Beylerbeyi'nin maçları araştırılsın

Bölgesel Amatör Lig 11. Grup’ta hafta sonu sahasında kritik maçta Beylerbeyi’ne, 10 kişi kaldığı maçta 4-0 yenilen Kartal Bulvarspor’da hakemlere büyük tepki var.


Bulvarspor Kulüp Başkanı Sebahattin Karaer Bölgesel maç sonrası hakem Barış Esa’ya tepki göstererek “Amatör ligde İstanbul takımlarının aralarında oynadıkları maçlara İstanbul bölge hakemleri veriliyor. Yetersiz hakemlerin yönettiği bu maçlarda da İstanbul takımlarına haksızlıklar yapılıyor. Takımlar birbirlerine kırdırılıyor ve mağdur ediliyor. Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu bu konuya derhal el atmalı, İstanbul takımları arasında oynanan maçları yöneten hakemlerin nasıl hatalar yaptıklarını incelemeye almalı ve gereğini yapmalıdır” dedi.


Karaer “Bu kurul bilhassa hakemler tarafından korunduğu iddia edilen Beylerbeyispor takımının oynadığı maçları da araştırmalıdır” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Kadir Küçükay - kadirspor.com

Hiç yorum yok:

'Fenerbahçe, Trabzon'un yüz akıdır!'

Trabzon denince akla elbette hemen Trabzonspor gelmekte... Ancak kentin futbol tarihi, bordo-mavililerden çok öncesine dayanmakta...