Pazar, Mart 11, 2018

Gümüşyakaspor zorlanmadan kazandı

Grupta zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen Gümüşyakaspor güçlü kadrosuyla çıktığı Silivri Kadıköyspor maçını rahat kazandı.


Maça Gümüşyaka hızlı başladı ve maçın daha 3.dakikasında Ahmet’in attığı golle 1-0 öne geçti. Müsabakanın 13.dakikasında Emre durumu 2-0’a taşıdı. 31.dakikada Şevki garkı açtı ve durumu 3-0 yaptı. Maçta dakikalar 45+2.dakikayı gösterdiğinde Şevki durumu 4-0 yapan golünü attı. Müsabakanın ilk yarısı bu skorla tamamlandı.


Müsabakanın ikinci yarısına da mavi beyazlı Gümüşyaka takımı hızlı başladı. Maçın 74.dakikasında Emre durumu 5-0 yapan golünü kaydetti. Bu skorun ardından maçta başka gol olmadı ve maçı Gümüşyakaspor, Silivri Kadıköyspor karşısında 5-0 kazanarak zirve yolunda yara almadan yoluna devam etti.


Gümüşyakaspor 6 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlikle üçüncü sırada. Sekizinci sıradaki Kadıköyspor'un ise 3 puanı bulunuyor.


Haber: Engin Akın


 


Hiç yorum yok:

'BAL'da futbolcu-kulüp arasındaki sistem arızalı'

TFF Konya İl Temsilci Yardımcısı İbrahim Karabacak “Ülkemizde amatör futbol liglerinin başlayamaması noktasında salgınla mücadele analizi” b...