Perşembe, Mart 01, 2018

2. Amatör Ligde haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonu, 2. Amatör Lig 5. haftasındaki maçları açıkladı.


Program şöyle;
 


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Çakılköy - Öz Örencik Köyü ( Çatalca Stadı )
13:00 Çanakça - Gümüşyaka ( Çatalca Stadı )
15:00 Gökçeali - Haraççıspor ( Çatalca Stadı )
15:00 Beylikgücüspor - Karaağaç ( Mimarsinan Baba Hakkı Stadı )
15:00 Silivri Kadıköy - Kumburgaz ( Silivri Ortaköy Sahası )


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 Gümüşpınar - Ovayenice ( Çatalca Stadı )
13:00 Anadolu Esenyurt Spor - Esenyurt Örnek İ.Y. ( Esenyurt Belediye Stadı )
14:00 Ormanlı Köyü Spor - Arnavutköy ( Karacaköy Sahası )
15:00 Subaşı - Tem Terkos ( Çatalca Stadı )
18:30 Esenyurt Acar - Esenyurt Kartal ( Esenyurt Belediye Stadı )


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 5 Mevsim Gençlik - Silivri Mimarsinan ( Başakşehir Şehit E. Özçelik Stadı )
11:00 Akörenköy - Kabakça ( Silivri Ortaköy Sahası )
13:00 Büyük Çavuşlu - Alipaşa ( Silivri Stadı )
15:00 Çeltikköy - Karacaköy Bld. ( Silivri Stadı )
15:00 Doğa Hospital Yeşilkent - Medicell Beylikdüzü 2011 ( Avcılar Atatürk Stadı )


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Haznedar İdman Ocağı - Alemdar ( Albayrak Suni Çim Sahası )
12:00 Sarıyer F.S.M. - Sarıyer Maden ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )
15:00 Seyrantepe Of - Eroğlu ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı )
15:00 Poligon Fethiye - Şenlik Gençlerbirliği ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Şişli Gençlik - Molla Aşkı ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu )
11:00 Thy - Büyükdere ( Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha )
13:00 Çeliktepe Ümit - Yenişehir ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı )
15:00 Güzelhisar - Esentepe Şahin ( Namık Sevik Stadı )
15:00 Sarıyer Yeni Mahalle - İstanbul Gümüşhane ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Zekeriyaköy - Şehremini ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası )
15:00 Öz Y.Selim - Mecidiyeköy Tayfun ( Esenler Belediye Stadı )
15:00 Altınyıldız - Yeni Ortabayır ( Fatih Mimarsinan Stadı )
16:30 İstanbul Artvin - Damlaspor ( Kanarya Sahası )


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


15:00 Bağcılar Evren - Bağcılar G.Gücü ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri )
15:00 Esenyurt İncirtepe - Çınaraltı Spor ( Esenyurt Belediye Stadı )
15:00 Bahçelievler İ.Y. - Nişanca Gençlik ( İfa Sahası )
15:00 Sarıgöl Birlik - Ihlamurdere Spor ( Kazım Karabekir Stadı )
17:00 Çelikspor - Gop.Şemsipaşa ( Namık Sevik Stadı )


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:30 Anadolu Esenyurt Spor - Esenyurt Örnek İ.Y. ( Esenyurt Belediye Stadı )
15:00 Ormanlı Köyü Spor - Arnavutköy ( Karacaköy Sahası )
15:00 Haznedar İdman Ocağı - Alemdar ( Albayrak Suni Çim Sahası )
16:00 İstanbul Sivas - Cfs Bağcılar ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri )
18:30 Zekeriyaköy - Şehremini ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası )


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 Emirgan - Cerrahpaşa ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası )
13:00 İ.T.Ü. - Avcılar Gençlerbirliği ( İ.T.Ü. Stadyumu (Ayazağa Kampüsü) )


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


15:00 Feneryolu - Harb-İş ( Yenisahra Suni Çim Stadı )
15:00 Ataşehir Yoncaspor - Doğangüneş ( Yenisahra Suni Çim Stadı )


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:30 Gümüşdere - İgdaş ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası )
15:00 Etiler Kartalspor - R.Hisarı ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )
15:00 Beyoğluspor - Bağcılar Asil Kartal ( Beyoğlu Stadı )
16:00 Fişekspor - Balat Yeşilova ( Yıldıztabya Stadı )


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:30 Küçüksu Yeni Mah. - Küçükbakkalköy ( Ortaçeşme Sahası )
13:00 Ted İstanbul Koleji - Girne Gençlik ( Paşabahçe Stadı )
15:00 Tunusbağı - Üsküdar İcadiye ( Selimiye Stadı )
15:00 Anadolu Üsküdar - Erenköy Gençlik ( Selimiye Stadı )


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Nurtepe Güneyyıldızı - İst. Gençlergücü ( Nurtepe Suni Çim Stadı )
15:00 Gop.Venüs - Merter ( Karadeniz Tekin Küçükali Stadı )
15:00 Y.Güneş - Y.S.Selim ( Merkezefendi Stadı )


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Rüzgarlıbahçe - Çiğdemspor ( Kavacık Stadı )
14:30 Kavakpınar - Şile ( Kaynarca Sahası )
15:00 Batı Ataşehir Spor - Özataşehir ( Maltepe Başıbüyük Stadı )
16:00 Sultan Mehmed Han - Pendik 571 Velibaba ( İdealtepe Suni Çim Stadı )


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Çekmeköy Çarşı - Sapanbağları ( Alemdağ Stadyumu )
14:00 Fk 1864 - İstanbul Ataşehirspor ( Dolayoba Sahası )
14:30 Taçspor - İstanbul Kartalları ( Dudullu Stadı )
16:30 Ataşehirgücü - Anadolu Kartalları ( Sarıgazi Stadyumu )


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Ayazağa Esen - Yeşilılgaz ( Zara Ekinli Stadı )
12:30 Selami Ali Yeşilsaha - Pendik Yenişehir Kartalları ( Çakmak Sahası )
14:30 Pendik Doğan - Üsküdar Salacak ( Dolayoba Sahası )
15:30 Ataşehir Arena Spor - Beykoz Elmalı Spor ( Dudullu Stadı )
16:00 Balkan Yeşilbağlar - Atlas Spor ( Kartal Yunus Sahası )


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Haydarpaşa Demir - Üsküdar Çınarspor ( Çakmak Sahası )
12:00 Hasanpaşa - Maltepe Belediye ( Dudullu Stadı )
14:00 Marmara Karayolları - Beykoz İncirköy ( Kartal Yunus Sahası )
15:30 Tuzla Mimarsinan - Beykoz Göllü Köyü ( Pendik Bld. Çamlık Stadı )
16:30 Fetih Kelkit - Kirazlıtepe ( Yenisahra Suni Çim Stadı )


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 İstanbul Artvin - Damlaspor ( Kanarya Sahası )
14:00 Kemerburgaz - Altınok ( Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Tesisleri )
15:00 Tepebağ Kültür - Cankurtaran ( Merkezefendi Stadı )
15:00 Samatya - Güneşli ( Namık Sevik Stadı )
15:00 Poligon Fethiye - Şenlik Gençlerbirliği ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 1453 Maltepe Gençlik - Ferahspor ( Gülsuyu Asım Kara Stadı )
12:00 Adalar - Öz Karacaahmet ( Kartal Yunus Sahası )
13:00 Soğanlık - Kozyatağı ( Maltepe Başıbüyük Stadı )
14:00 Erenköy Acar - Acıbadem Üsküdar ( Yenisahra Suni Çim Stadı )

Hiç yorum yok:

Kartal Bulvarspor hazırlıklara başladı

Tarihinde ikinci kez Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Kartal Bulvarspor sahaya indi.