Perşembe, Mart 08, 2018

2. Amatör 11 Mart Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Esenyurt Örnek İ.Y. - Subaşı ( Esenyurt Bld.) 0-2

15:00 Arnavutköy - Anadolu Esenyurt Spor ( Bolluca)  1-0
15:00 Ovayenice - Ormanlı Köyü Spor ( İzzettin) 2-2
15:00 Tem Terkos - Esenyurt Acar ( Terkos) 1-5
16:30 Esenyurt Kartal - Gümüşpınar ( Esenyurt Bld) 4-2

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Sarıyer Maden - Poligon Fethiye (Çayırbaşı) 0-1
15:00 Alemdar - Gençosman ( Gazi Mahallesi) 4-2
15:00 Eroğlu - Haznedar İdman Ocağı ( Merkezefendi ) 0-0
15:00 Şenlik Gençlerbirliği - Seyrantepe Of (İbb.Şenlikköy) 1-0

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Şehremini - Ateştuğla Spor ( Namık Sevik) 1-0
15:00 Damlaspor - Zekeriyaköy ( Bayrampaşa iBB) 6-2
15:00 Mecidiyeköy Tayfun - İstanbul Artvin (Seyrantepe) 10-0
16:00 Yeni Ortabayır - Öz Y.Selim (Yahya Kemal) 3-1

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Yeşildirek - Tepebağ Kültür ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 2-0

13:30 Aslantepe - Gedikpaşa ( Ayazağa Atatürk) 3-2
15:30 Cankurtaran - Kemerburgaz ( Fatih Mimarsinan) 1-1
16:00 Cfs Bağcılar - Esenler Turgutreis (Mahmutbey) 4-0
17:00 Altınok - İstanbul Sivas ( Namık Sevik) 3-3

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Beştelsiz - Esenler Kentyıldız ( Merkezefendi) 0-4
17:00 Selvispor - Söğütlüçeşme Birlik ( Merkezefendi) 4-0

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Yeşilılgaz - Altınaslar ( Merkezefendi)) 4-0
14:00 Güneşli - Kağıthane Çağlayan  (Mahmutbey) 2-0
15:00 Avcılar 1903 Spor - Bayrampaşa Doğan ( Avcılar Atatürk)  1-1
15:00 Muratpaşa - Samatya ( Bayrampaşa Belediye) 4-0

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Şile - Anadolu Üsküdar ( Şile ) 1-1
14:30 Küçükbakkalköy - Batı Ataşehir Spor ( Dudullu ) 0-1
14:30 Erenköy Gençlik - Maltepe Fındıklı ( Yenisahra Suni Çim) 2-1
15:00 Özataşehir - Kavakpınar  (İdealtepe Suni Çim) 1-5

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 Pendik Yenişehir Kartalları - Ataşehir Yoncaspor (Çamlık)6-0

14:00 Doğangüneş - Ataşehir Arena Spor ( Selimiye )  4-1
14:00 Atlas Spor - Ted İstanbul Koleji ( Ümraniye Bld. Suni Çim) 0-6
16:00 Girne Gençlik - Selami Ali Yeşilsaha  (Başıbüyük) 4-1
16:00 Beykoz Elmalı Spor - Balkan Yeşilbağlar ( Paşabahçe ) 1-1

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Üsküdar İcadiye - Sultan Mehmed Han ( Selimiye) 2-0

14:00 Üsküdar Salacak - Tunusbağı ( Çakmak) 3-4
15:00 Harb-İş - Rüzgarlıbahçe ( Gülsuyu Asım Kara) 3-0 Konuk takım maça gelmedi
16:00 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Feneryolu ( Dolayoba) 5-0
16:00 Çiğdemspor - Pendik Doğan ( Kavacık) 1-4

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...