Perşembe, Mart 08, 2018

2. Amatör 10 Mart Cumartesi Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Öz Örencik Köyü - Gökçeali ( Çatalca Stadı ) 5-1
15:00 Karaağaç - Çakılköy ( Büyükçekmece Stadı ) 0-4
15:00 Kumburgaz - Beylikgücüspor ( Celaliye Kemal Karasu Stadı ) 3-2
15:00 Haraççıspor - Çanakça ( Hadımköy Sahası ) 5-1
15:00 Gümüşyaka - Silivri Kadıköy ( Silivri Stadı ) 5-0


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Kabakça - Çeltikköy ( Çatalca Stadı ) 3-0H "Çeltikköy maça eksik kadro geldi"
13:00 Alipaşa - Akörenköy ( Silivri Stadı ) 0-4
15:00 Medicell Beylikdüzü 2011 - 5 Mevsim Gençlik ( Güzelce Stadı ) 1-4
15:00 Karacaköy Bld. - Doğa Hospital Yeşilkent ( Karacaköy Sahası ) 3-2



5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Molla Aşkı - Sarıyer Yeni Mahalle ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 0-3
15:00 Yenişehir - Şişli Gençlik ( Beyoğlu Stadı ) 1-3
15:00 İstanbul Gümüşhane - Thy ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası ) 3-1
15:00 Esentepe Şahin - Çeliktepe Ümit ( Kanarya Sahası ) 0-6
15:00 Büyükdere - Güzelhisar ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 5-3


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Çınaraltı Spor - Çelikspor ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 0-0
13:00 Gop.Şemsipaşa - Sarıgöl Birlik ( Kazım Karabekir Stadı ) 4-3
15:00 Nişanca Gençlik - Esenyurt İncirtepe ( Alibeyköy Stadı ) 1-1
15:00 Ihlamurdere Spor - Bağcılar Evren ( Beşiktaş Bld. Çilekli Sahası ) 4-0
16:00 Bağcılar G.Gücü - Bahçelievler İ.Y. ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 1-2


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Avcılar Gençlerbirliği - Tozkoparan ( Avcılar Bld. Atatürk Stadyumu ) 1-0
15:00 Halkalı - Yeniufuk ( İfa Sahası ) 5-3


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 R.Hisarı - Fişekspor ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 1-2
14:00 Bağcılar Asil Kartal - Etiler Kartalspor ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 2-6
15:00 İgdaş - Beyoğluspor ( Yıldıztabya Stadı ) 2-0
17:00 Balat Yeşilova - Halilrıfatpaşa ( Beyoğlu Stadı ) 4-0

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Merter - Eyüp Çırçır İmar ( Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı ) 3-0
15:00 İstanbul Gençlergücü - Gop.Venüs ( Kazım Karabekir Stadı ) 1-2
15:00 Y.S.Selim - Fatih ( Namık Sevik Stadı ) 2-1


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:30 Sapanbağları - Fk 1864 ( Kartal Yunus Sahası ) 6-0
15:00 İstanbul Kartalları - Çekmeköy Çarşı ( Alemdağ Stadyumu ) 1-10
15:30 Atalar - Ataşehirgücü ( Kartal Yunus Sahası ) 2-6
16:00 Anadolu Kartalları - Taçspor ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 0-3


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Beykoz Göllü Köyü - Fetih Kelkit ( Paşabahçe Stadı ) 3-2
12:30 Kirazlıtepe - Haydarpaşa Demir ( Kavacık Spor 15 Temmuz Şehitler Stadı ) 2-7
15:00 Beykoz İncirköy - Tuzla Mimarsinan ( Ortaçeşme Sahası ) 1-5
15:30 Maltepe Belediye - Marmara Karayolları ( İdealtepe Suni Çim Stadı ) 0-2
16:00 Üsküdar Çınarspor - Hasanpaşa ( Çakmak Sahası ) 3-6


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Ferahspor - Soğanlık ( Selimiye Stadı ) 0-5
14:00 Kozyatağı - Erenköy Acar ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 6-1
14:30 Öz Karacaahmet - Selamsız ( Dudullu Stadı ) 3-1
16:00 Acıbadem Üsküdar - Adalar ( Selimiye Stadı ) 1-3


Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...