Pazartesi, Şubat 19, 2018

Zara Ekinlispor şampiyonluğu garantiledi

İstanbul U19 1. Ligi 9. Grup'ta Zara Ekinlispor sahasında oynadığı maçta Yıldırım Bosnaspor'u 7-0 mağlup etti. Sultangazi ekibi, takipçibi Güneştepespor'un da puan kaybıyla bitime iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.


Zara Ekinli Stadı'nda oynanan maçta yeşil beyazlı ekibin gollerini Hüsamettin (4), Mustafa, Samet ve Ahmet attı. Teknik Direktör Fatih Yıldırım maç sonrası yaptığı açıklamada "Sezon genelinde çok sayıda yaşı küçük oyuncuyla mücadele ederek, bitie iki hafta kala en yakın rakibine 8 puanlık fark yapan tüm aslanlarımı kutluyorum. ayrıca desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Berkant Hocam, Enes Hocam ve Kurtul hocama; tüm bu başarının zeminini bize sağlayan Başkanımız Cengiz Çakmak, Altyapı Sorumlumuz İbrahim Çakmak, Kulüp Müdürümüz Hasan İlbaş, İdarecilerimiz Engin Koç ve Erol Altunsöz kulüp çalışanlarımız ile bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. 


Şampiyon kadronun iskeletini oluşturan futbolcular geçen sezon da U17 A Ligi'nde şampiyonluk yaşamıştı.


Editör: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...