Pazar, Şubat 04, 2018

Pendik Harmanderespor geliyor

Türk futbolunun tanınan, başarılı teknik adamlarından Davut Şahin kulüp başkanı oluyor... Şahin, Pendik Harmanderespor Kulübü'nü kurmak için kolları sıvadıklarını ve en kısa zamanda federe olarak Türk futboluna hizmet vereceklerini söyledi.


Şahin, Harmanderespor olarak öz kaynak modeli uygulamak sureti ile genç yeteneklerden gerçek profesyonel futbolcular yetiştiren örnek bir futbol kulübü olmak istediklerini söyledi. Tecrübeli teknik adam "Harmanderespor Kulübü'nün öncelikli amacı Türk futboluna ve profesyonel takımlarda oynayabilecek yetenekli gençleri bulup çıkarmak ve yetiştirmek olacak. Bu çalışma yapılırken kulüp ruhuna uygun, ilke ve prensiplerine uyan, dürüst, ahlaklı, kişilikli, yetenekli ve erdemli sporcular yetiştirilmesini sağlamaya çalışacağız" ifadelediri kullandı.


Kurtköy bölgesindeki Harmandere Mahallesi'nde faaliyet gösterecek Kırmızı lacivertli kulübün futbol dışında, 4-10 yaş aracı gençlere yönelik cimnastik şubesi açacağı da öğrenildi.


Muhabir: Efkan Bucak


 

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...