Perşembe, Şubat 08, 2018

Nişanca Gençlik ilk resmi maçına çıktı

Eyüp'te daha önceki yıllarda gayri federe kulüp olarak faaliyetlerini sürdüren Nişanca Gençlikspor, 2. Amatör Lig'deki ilk resmi maçına çıktı.


Bu sezon 2. Amatör Lig 7. Grup'ta mücadele edecek olan Nişanca Gençlik, ilk resmi maçında kendisi gibi yeni kurulan Ihlamurderespor ile karşı karşıya geldi.


Mücadelede öncesinde her iki takımda yönetici,teknik heyet, futbolcu ve taraftarda ilk resmi maça çıkmanın heyecanı vardı. Aynı zamanda Nişanca Gençlik Kulübü Başkanı olan Nişanca Mahallesi Muhtarı Ramazan Güven mahallerindeki eksiği spor kulübüyle tamamladıklarını söyledi.


Rami Stadı’nda oynanan karşılaşmaya Nişanca Gençlikspor taraftarı büyük ilgi gösterdi. Mavi beyazlı ekip
Karşılaşmaya Nişanca GençlikSpor ev sahibi olmanın avantajıyla başladı. Mücadelede karşılıklı ataklar vardı. Nişanca Gençlikspor'a ligdeki ilk golünü 19. dakikada Ömür kazandırdı. Maçın 75. dakikasında Ihlamurdere Mikail ile eşitlik golünü bulunca her iki takım da ilk maçların puanları paylaştılar.


Haber: Erol Eftekin - Nazmi Alkış


 


Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...