Cuma, Şubat 23, 2018

Mecidiyeköyspor'da Süper sevinç

İstanbul 1. Amatör Lig 8. Grup’ta oynadığı18 maçta 14 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet alan ve şampiyon olarak Süper Amatör Lig’e çıkan Mecidiyeköyspor’da büyük sevinç yaşanıyor. Hadımköyspor’un sembol futbolcularından İlhami Kılıç yönetiminde müthiş bir form grafiği yakalayan Şişli ekibi Süper Amatör’de başarılı olmayı hedefliyor.


Mecidiyeköyspor Kulüp Başkanı Bülent Zent ”Mecidiyeköyspor olarak sezon başı belirlediğimiz hedeflerden ilki olan şampiyonluğa ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Teknik ekibimi ve tüm futbolcularımı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.Şampiyon olan yeşil sarılı takıma yemek veren Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ise yeni sezon da Mecidiyeköyspor’dan şampiyonluk beklediğini ifade etti.
Mecidiyeköyspor’da başarının baş mimarlarından Teknik direktör İlhami Kılıç ise takım olarak inancın zaferini yaşadıklarını söyledi.


Haber: Erol Eftekin

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...