Pazartesi, Şubat 26, 2018

Dev kapışmanın galibi Merterspor

İstanbul 2. Amatör Lig 13. Grup’ta oynadıkları tüm maçları kazanan iki ekibin mücadelesinde Merterspor sahasında Güney Yıldızıspor’u 6-0 mağlup etti. Ev sahibi ekip böylece 3’te 3 yapıp maç eksiğine rağmen liderliğe yükseldi. Konuk Nurtepe temsilcisi ise 4. maçında yenilgiyle tanıştı ve averajla ikinciliğe geriledi.


Merterspor Teknik Direktörü Aras Köksal maç sona açıklamasında “Bugün sahamızda, 3’te 3 yapan 9 puanlı Lider Nurtepe Güney Yıldızıspor’u konuk ettik. Gösterdikleri efendilikten ötürü önce teknik direktörlerine ve futbolcu kardeşlerime çok teşekkür ederim. Kendi fubolcularıma söyleyecek çok şey var ama her zaman yaptıkları şeyleri yaptıkları için fazla söze gerek yok. Seyredenlere inanılmaz keyifli bir maç izlettik. Desteklerinden ötürü önce yönetim kadromuza, sonra bizi dışardan desteklemeye gelen sevenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.


Muhabir: Ahmet Yavuz Taner

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...