Perşembe, Şubat 22, 2018

2. Amatör 24 Şubat Cumartesi Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


15:00 Çakılköy - Beylikgücüspor ( Çatalca Stadı ) 3-2
15:00 Karaağaç - Silivri Kadıköy ( Büyükçekmece Stadı ) 8-1
15:00 Kumburgaz - Çanakça ( Celaliye Kemal Karasu Stadı ) 6-1
15:00 Öz Örencik Köyü - Haraççıspor ( İzzettin Stadı ) 3-6
15:00 Gümüşyaka - Gökçeali ( Silivri Stadı ) 3-1



3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Doğa Hospital Yeşilkent - Çeltikköy ( Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu ) 4-0
13:00 Kabakça - Büyük Çavuşlu ( Çatalca Stadı ) 3-0H (Büyük Çavuşlu maça çıkmadı)
13:00 Alipaşa - 5 Mevsim Gençlik ( Silivri Stadı ) 2-1
15:00 Medicell Beylikdüzü 2011 - Silivri Mimarsinan ( Güzelce Stadı ) 1-5
15:00 Karacaköy Bld. - Akörenköy ( Karacaköy Sahası ) 1-1


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Yenişehir - Molla Aşkı ( Beyoğlu Stadı ) 6-2
12:30 Çeliktepe Ümit - Güzelhisar (Seyrantepe Stadı ) 4-1
14:00 Esentepe Şahin - Thy ( Kanarya Sahası ) 2-1
15:00 İstanbul Gümüşhane - Şişli Gençlik ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası ) 4-1
15:00 Büyükdere - Sarıyer Yeni Mahalle (Çayırbaşı Stadı ) 0-0


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 Çınaraltı Spor - Bahçelievler İ.Y. ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 0-1
14:30 Ihlamurdere Spor - Çelikspor ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 1-0
15:00 Bağcılar Evren - Sarıgöl Birlik ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri ) 10-1
15:00 Gop.Şemsipaşa - Esenyurt İncirtepe ( Cebeci Spor Kompleksi ) 1-4
17:00 Bağcılar G.Gücü - Nişanca Gençlik ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 0-3


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


15:00 Halkalı - Emirgan ( Halkalı Etap Stadı ) 1-3
15:00 Cerrahpaşa - Tozkoparan ( Namık Sevik Stadı ) 2-1



11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 R.Hisarı - Beyoğluspor ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 1-2
13:00 Balat Yeşilova - Etiler Kartalspor ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 1-1
15:00 Halilrıfatpaşa - Fişekspor ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu ) 2-4
15:00 Bağcılar Asil Kartal - Gümüşdere ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 2-3



13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Y.S.Selim - Eyüp Çırçır İmar ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 0-2
13:00 Merter - Nurtepe Güneyyıldızı ( Kocasinan Sahası ) 6-0
15:00 Fatih - Y.Güneş ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 3-0


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Sapanbağları - Taçspor ( Kartal Yunus Sahası ) 0-1
14:30 İstanbul Ataşehirspor - Çekmeköy Çarşı ( Dudullu Stadı ) 0-3
15:00 Atalar - Fk 1864 ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 2-1
16:00 Anadolu Kartalları - İstanbul Kartalları  ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) Oynanmadı Anadolu Kartalları Kulübü, hakemin kendilerine tanıdığı süre içerisinde yönetici ve antrenör kartı ibraz edemediği için maç oynanmadı.


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Fetih Kelkit - Tuzla Mimarsinan ( Çakmak Sahası ) 2-4
14:00 Maltepe Belediye - Haydarpaşa Demir ( Maltepe İdealtepe Suni Çim Stadı ) 0-3
14:00 Beykoz İncirköy - Hasanpaşa ( Ortaçeşme Sahası ) 4-2
15:00 Kirazlıtepe - Üsküdar Çınarspor ( Kavacık Stadı ) 0-12
16:00 Beykoz Göllü Köyü - Marmara Karayolları ( Ortaçeşme Sahası ) 0-4



19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Öz Karacaahmet - Erenköy Acar ( Selimiye Stadı ) 3-2
14:00 Selamsız - Adalar ( Selimiye Stadı ) 0-2
14:30 Kozyatağı - 1453 Maltepe Gençlik ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 3-1
16:30 Acıbadem Üsküdar - Soğanlık ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 1-4


 

Hiç yorum yok:

Arapgirspor'un BAL isyanı

Pandemi döneminde amatör liglerin sonlandırılması ve ardından yaşanan süreç bazı takımların tepkisini çekti. Malatya Bölgesel Amatör 1. Ligi...