Pazar, Şubat 25, 2018

2. Amatör 25 Şubat Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Ovayenice - Arnavutköy (İzzettin Stadı ) 1-1
13:00 Esenyurt Örnek İ.Y. - Ormanlı Köyü (Esenyurt Belediye) 1-3 
14:00 Tem Terkos - Anadolu Esenyurt ( Terkos) 0-2
15:00 Gümüşpınar - Esenyurt Acar (İzzettin) 0-9
15:00 Esenyurt Kartal - Subaşı (Esenyurt Belediye) 2-5


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Gençosman - Haznedar İdman Ocağı (Albayrak Suni Çim ) 0-2
15:00 Alemdar - Seyrantepe Of (Gazi Mahallesi ) 4-1
15:00 Şenlik Gençlerbirliği - Sarıyer F.S.M. (Metin Oktay) 1-5
15:00 Eroğlu - Poligon Fethiye ( Merkezefendi) 3-1


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Öz Y.Selim - Altınyıldız (Esenler Belediye) 2-1
13:00 Mecidiyeköy Tayfun - Damlaspor (Seyrantepe) 6-1
14:00 Şehremini - İstanbul Artvin (Namık Sevik) 5-0
15:00 Yeni Ortabayır - Ateştuğla Spor (Yahya Kemal) 2-1


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 Yeşildirek - Esenler Turgutreis (Fatih Mimarsinan) 8-0
13:00 Tepebağ Kültür - Gedikpaşa (Merkezefendi) 2-2
15:00 Cankurtaran - Altınok (Fatih Mimarsinan) 0-1
15:00 Aslantepe - İstanbul Sivas (Sadabad ) 5-2
16:00 Cfs Bağcılar - Kemerburgaz (Mahmutbey) 1-3


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Selvispor - Gürzafer (Merkezefendi ) 11-0
14:00 Göktürk Sarayspor - Sanayi Mahallesi (Göktürk Sahası ) 3-4
17:00 Esenler Kentyıldız - Söğütlüçeşme Birlik (Esenler Bld.) 5-2


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 Muratpaşa - Ayazağa Esen (Bayrampaşa Bld.) 7-1
14:00 Güneşli - Altınaslar (Mahmutbey) 3-0
15:00 Avcılar 1903 Spor - Samatya (Avcılar Atatürk) 9-1
15:00 Bayrampaşa Doğan - Kağıthane Çağlayan (Bayrampaşa Bld.) 1-0


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Şile - Batı Ataşehir Spor ( Şile Stadı ) 5-0
14:00 Erenköy Gençlik - Kavakpınar ( Yenisahra ) 1-0
15:00 Maltepe Fındıklı - Anadolu Üsküdar (Gülsuyu Asım Kara) 0-2
16:00 Özataşehir - Küçüksu Yeni Mah. (Çakmak) 0-5


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Beykoz Elmalı Spor - Ataşehir Yonca (Paşabahçe) 5-1
12:30 Doğangüneş - Selami Ali Yeşilsaha (Selimiye) 2-2
14:00 Atlas Spor - Girne Gençlik ( Çakmak) 3-2
14:00 Balkan Yeşilbağlar - Ataşehir Arena (Kartal Yunus) 6-1
16:00 Pendik Yenişehir Kartalları - TED Koleji (Çamlık) 0-3


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Üsküdar Salacak - Rüzgarlıbahçe ( Çakmak) 10-3
12:00 Sultan Mehmed Han - Tunusbağı (İdealtepe) 2-12
12:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Harb-İş (Dolayoba) 4-1
14:30 Çiğdemspor - Feneryolu (Paşabahçe) 3-3
14:30 Üsküdar İcadiye - Pendik Doğan (Selimiye) 1-3

Hiç yorum yok:

'Fenerbahçe, Trabzon'un yüz akıdır!'

Trabzon denince akla elbette hemen Trabzonspor gelmekte... Ancak kentin futbol tarihi, bordo-mavililerden çok öncesine dayanmakta...