Pazar, Şubat 25, 2018

Bölgesel Amatör Lig 25 Şubat Pazar Programı

Bölgesel Amatör Lig'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


1.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Ağrı 1970 SK - 1960 Silopispor 1-1
13:00 Derikspor - Muş Spor FC 0-1
13:00 Diyarbakır Yolspor - 1955 Batmanspor 0-1
13:00 Erciş GK Bld. - Mardin 47 Spor 1-0
13:00 Tatvan Gençlerbirliği - Siirt İl Özel İdare 0-9
13:00 Yüksekova Belediyespor - Bağlar Belediyespor 0-0

2.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:30 Adıyaman 1954 SK - Siverek Belediyespor 1-0
13:30 Araban Belediyespor - İnönü Üniversitesi 5-1
13:30 Dersimspor - Şehit Kamil Belediyespor 1-0
13:30 GMH Hankendispor - 62 Pertekspor 0-3
13:30 Malatya Yeşilyurt Belediye Spor - Elazığ Yolspor 3-0
13:30 1920 Maraşspor - Erdağ İnşaat Dumlupınarspor 6-1

3.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Artvin Hopaspor - Çayelispor 1-0
13:00 Bahçecikspor - Hekimoğlu Doğan 3-0
13:00 Iğdır Aras - Kelkit Bld.Hürriyet 2-0
13:00 Serhat Ardahan - Yakutiyespor 2-0
13:00 Zağnosspor - Karlıova Yıldırımspor 3-1

4.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Atakum Belediyespor - Çorum Eti Lisesi 2-1
14:00 Çarşambaspor - Sivas Demirspor 2-0
14:00 Sinopspor - Görelespor 0-0 ( 25. dakika da tatil )
14:00 Şarkışla Belediyespor - Yeni Amasyaspor 0-0
14:00 Ünye 1957 - Turhalspor 0-1
14:00 1926 Bulancakspor - Ladik Belediyespor 0-2

5.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor - Kürkçülerspor 3-1
14:00 Ceyhanspor - 7 Mart Kadirli Demir 3-0
14:00 Kilis Belediyespor - Belen Belediyespor 9-0
14:00 Nevşehirspor GK - Yozgatspor 1959 FK 0-2
14:00 68 Aksaray Belediyespor - Kayseri Şekerspor 0-0

6.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bartınspor - Yeniçağaspor 7-1
14:00 Çubukspor F.A.Ş. - 1074 Çankırıspor 2-1
14:00 Keçiören Bağlumspor - Sincan Belediyespor 3-0
14:00 Kırşehir Belediyespor - Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-0
14:00 Türk Metal Kırıkkale - 100.Yıl Soğuksuspor 4-0

7.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Gölhisarspor - Karaman Belediyespor 1-3
14:00 Isparta Davrazspor - Manavgatspor 2-1
14:00 Kepez Belediyespor - Anamur Belediyespor 3-1
14:00 Konya Ereğlispor - Bucak Bld.Oğuzhan 1-2
14:00 Mut İdmanyurdu Belediye - Manavgat Belediyespor 0-0
14:00 Sarayönü Belediyespor - Medcem Silifke Bld. 1-1
14:00 Serik Bld. - Akşehir Spor 1-0

8.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Dikili Çandarlıgücü - Çal Belediyespor 1-2
14:00 Kuşadasıspor - Denizli Kale Belediye 1-2
14:00 Ortaca Belediye - Ödemiş Spor 1-6
14:00 Sarayköy 1926 FK - Bozdoğan Belediyespor 2-0
14:00 Şuhut Hisar Bld. - Yatağanspor 0-5
14:00 Torbalıspor - Sandıklıspor 0-0
14:00 Uşak Vefaspor - Sökespor 2-6

9.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Alaşehir Belediyespor - Bornova Yeşilovaspor 1-1
14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor - Şile Yıldızspor 1-1
14:00 Çayırovaspor - Somaspor 1-0
14:00 Modafenspor - Belediye Derincespor 1-2
14:00 Yunus Emre Belediye - Havran Fatih Bld. 3-0

10.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Anadolu Üniversitesi - Kaynaşlı Belediyespor 1-0
14:00 Beyköy Bld. - Kütahya Dumlupınar Ünv. 3-3
14:00 Bozüyük Vitraspor - Tavşanlı Linyitspor 2-1
14:00 Feriköy - Alibeyköy 0-1
14:00 Kütahyaspor - Çengelköyspor A.Ş. 2-1
14:00 Yeşilköyspor - Eskişehir Kurtuluş 1-0

11.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Adapazarı Spor - Nilüfer Erdemlispor 1-0
14:00 Bursa Zaferspor - Beylikdüzüspor 1-1
14:00 Gebzespor - Beylerbeyi 1-0
14:00 Karasuspor - Derincespor 3-0 H
14:00 Kartal Bulvarspor - İnegöl Kurtuluş 1-0
14:00 Kestel Belediyespor - Sapanca Gençlikspor 1-2
14:00 Maltepespor - Başiskele Doğantepespor 4-0


12.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bigaspor - Çekmeköy Bld Alemdağ 2-1
14:00 Gaziosmanpaşa - Edirnespor 4-0
14:00 Lüleburgazspor - Çerkezköy 1911 4-0
14:00 Sultangazispor - Çıksalınspor 1-3
14:00 Uzunköprüspor - Altınova Belediyespor 0-1
14:00 Yalova Kadıköyspor - Yeni Çanspor 2-0

Hiç yorum yok:

2019-2020 sezonunda BAL'a yükselen takımlar

2019-2020 sezonu sonunda illerinin mahalli liglerinden Bölgesel Amatör Lig'e yükselen kulüpler belli oldu.