Pazar, Şubat 04, 2018

2.Amatör 4 Şubat Pazar Programı

İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Çanakça - Beylikgücüspor (Çatalca Stadı) 0-4
12:30 Gökçeali - Çakılköy (Çatalca Stadı) 0-4
12:30 Silivri Kadıköy - Öz Örencik Köyü (Silivri Stadı) 0-6
14:30 Gümüşyaka - Kumburgaz (Silivri Stadı) 2-2
14:30 Haraççıspor - Karaağaç (Hadımköy Sahası) 4-0


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Alipaşa - Kabakça (Silivri Stadı) 2-3
12:30 Akörenköy - Medicell Beylikdüzü 2011 (Silivri Ortaköy Sahası) 1-3
14:30 5 Mevsim Gençlik - Doğa Hospital Yeşilkent (Şehit Erdem Özçelik Stadı) 1-2
14:30 Silivri Mimarsinan - Karacaköy Bld. (Silivri Müjdat Gürsu Stadı) 2-1
14:30 Büyük Çavuşlu - Çeltikköy (Silivri Ortaköy Sahası) 2-1


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Şişli Gençlik - Çeliktepe Ümit (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 1-2
14:30 Thy - Yenişehir (Bakırköy Bld. 1 Nolu Saha) 3-2
14:30 Molla Aşkı - Esentepe Şahin (Fatih Mimarsinan Stadı) 0-4
14:30 İstanbul Gümüşhane - Büyükdere (Kağıthane Yahya Kemal) 3-0
14:30 Sarıyer Yeni Mahalle - Güzelhisar (Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı) 5-0


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Çelikspor - Bağcılar G.Gücü (Namık Sevik Stadı) 2-0
12:30 Çınaraltı Spor - Gop.Şemsipaşa (Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı) 4-1
14:00 Nişanca Gençlik - Ihlamurdere Spor (Eyüp Belediyesi Rami Stadı) 1-1
14:30 Bahçelievler İ.Y. - Bağcılar Evren (Kocasinan Sahası) 2-1
14:30 Esenyurt İncirtepe - Sarıgöl Birlik (Esenyurt Belediye Stadı) 7-1


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Öz Gayrettepe  - Cerrahpaşa (Çilekli Sahası) 0-3 H
10:00 Avcılar Gençlerbirliği - Halkalı (Avcılar Atatürk) 2-2
14:00 İ.T.Ü. - Yeniufuk (İ.T.Ü. Stadyumu (Ayazağa Kampüsü) 1-3

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Beyoğluspor - Fişekspor (Beyoğlu Stadı) 2-2
10:45 Gümüşdere - Halilrıfatpaşa (Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı) 2-3
14:30 Bağcılar Asil Kartal - R.Hisarı (İfa Sahası) 1-6
14:30 İgdaş - Balat Yeşilova (Yıldıztabya Stadı) 0-3


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Merter - Zeytinburnu Zafer (Kocasinan Sahası) 3-0 H
12:30 İstanbul Gençlergücü - Y.S.Selim (Gazi Mahallesi Sahası) 1-2
14:30 Nurtepe Güneyyıldızı - Fatih (Kağıthane Nurtepe) 2-1
14:30 Gop.Venüs - Y.Güneş (Karadeniz Tekin Küçükali Stadı) 1-4

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Çekmeköy Çarşı - Pendik Velibaba (Alemdağ Stadyumu) 3-0 H
14:30 Fk 1864 - Anadolu Kartalları (Dolayoba Sahası) 0-2
14:30 İstanbul Kartalları - Atalar (Dudullu Stadı) 1-5
14:30 Sapanbağları - İstanbul Ataşehirspor (Kartal Yunus Sahası) 6-1
14:30 Taçspor - Ataşehirgücü (Yenisahra Suni Çim Stadı) 2-4


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Marmara Karayolları - Kirazlıtepe (Kartal Yunus Sahası) 10-0
13:00 Hasanpaşa - Tuzla Mimarsinan (Gülsuyu Asım Kara Stadı) 0-4
14:00 Haydarpaşa Demir - Fetih Kelkit (Çakmak Sahası)  2-0
14:00 Maltepe Belediye - Beykoz İncirköy (Maltepe İdealtepe Suni Çim Stadı) 2-0
14:30 Üsküdar Çınarspor - Beykoz Göllü Köyü (Selimiye Stadı) 8-1


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 1453 Maltepe Gençlik - Selamsız (Maltepe Başıbüyük Stadı) 2-2
12:30 Ferahspor - Öz Karacaahmet (Dudullu Stadı) 1-3
12:30 Soğanlık - Adalar (Maltepe İdealtepe Suni Çim Stadı) 1-2
12:30 Kozyatağı - Acıbadem Üsküdar (Yenisahra Suni Çim Stadı) 4-1

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...